logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 1.kolo

1.liga
04.04.2020SO10.45FC Levotil : PergolaŠkolaŘíha
03.04.202018.00Galatasaray : SK VéskaSlavVavřinec
03.04.202017.00Kovo Dřevo : RoDo LegendyHněvTomiga
02.04.2020ČT18.00Tonery Olomouc : FC ChelseaSlavTomiga
02.04.2020ČT18.00Inter Šternberk : Sokol MeziceMilo1Dolanský
01.04.2020ST19.00FC Skunk : RK Kafki PřerovSlavKumr
30.03.2020PO18.00Sokol Pohořany : Real HDOSlavDolanský
2.liga A
05.04.2020NE10.30FC Luběnice : Rychlá rotaLubAntoš
05.04.2020NE9.30FC Chořelice : Bílá pumaChořŽenožička
05.04.2020NE10.45Moravan Cholina : FC LoučanyCholŽenožička
04.04.2020SO8.30Koník Litovel : FC Hroší stavbyŠkolaŘíha
03.04.202019.00FC Křídla : Raptors teamSlavVavřinec
03.04.202018.00United Players : Modos OlomoucHněvTomiga
02.04.2020ČT17.00Celtic : SK Profit NVSlavTomiga
2.liga B
05.04.2020NE10.30Restoma : Meta PohořanyŠtěpDráb
05.04.2020NE10.00Dorespo Lošov : SK HoliceLošHudec
04.04.2020SO10.30SK Mrsklesy : Lazce UnitedMrskAntoníček
03.04.202018.15Roko Samotišky : P.balet 99SamoHudec
03.04.202017.00Kamerun : FC HoliceGrygŠvancara
30.03.2020PO19.00Galacticos : Sokol DubanySlavDolanský
30.03.2020PO19.00Olpran : FoxhuntersMilo1Tomiga
3.liga A
04.04.2020SO9.30Schwarzbach : SedliskoŠkolaŘíha
03.04.202018.30SK Náklo : FC RatajeNáklŽenožička
03.04.202017.00Arsenal Loučany : FK BřuchotínLoučLátal
03.04.202018.00Sokolka Horka B : Sokolka Horka AHorDolanský
02.04.2020ČT17.00FK Sigma Lutín : Sokol UnčoviceLut1NavrátilM
01.04.2020ST17.00FC Nasa : Sokol Křelov ANasoŽenožička
01.04.2020ST18.00Sokol Křelov B : FC Peklo NVKCoufal
3.liga B
04.04.2020SO10.30Rotor LBT : Bulldog PňoviceBohuHudec
03.04.202017.00Draci : MK Dl. LoučkaVBPerutka
03.04.202018.00FK Krčmaň 97 : BSK MlýnKrčCoufal
03.04.202017.00SK Kopeček : BarbarKopHudec
03.04.202018.15Dyn. Bystrovany : Atl. BystrovanyBystPerutka
02.04.2020ČT18.30Hurikán VB : Topmon BukovanyVBNavrátilG
01.04.2020ST17.15Mlha team : AC KarasovVBAntoníček
3.liga C
04.04.2020SO9.30Second Wave : Zelené baletSlavKumr
03.04.202018.00Nano Complex : DominoMilo2Antoš
03.04.202017.00FC ZRTV Loko : FC BrokyMilo2Antoš
03.04.202018.00Pošta : Tichej koutekMilo1Kumr
02.04.2020ČT19.15El. Otáhal B : Real starsMilo1Dolanský
01.04.2020ST18.00FC Alcatraz : OSŽ CommandoSlavKumr
01.04.2020ST18.00J.A.H. : AcadémicaMilo1Dráb
3.liga D
03.04.202018.00FC Bubeník 1970 : 1.FC ČernovírNSDráb
03.04.202019.15FC Fiasco : FC PodlasMilo2Antoš
03.04.202019.15Chalapeňos : El. Otáhal AMilo1Kumr
03.04.202017.00Hajduk Olomouc : BažantiMilo1Kumr
02.04.2020ČT20.15Sportbar Sigma : Blues rockSlavVavřinec
02.04.2020ČT19.15Geoboys : Buff-beltSlavVavřinec
01.04.2020ST19.00FC Creditas : F1Milo1Dráb
4.liga A
05.04.2020NE9.30KZT Štěpánov : AC Jojo UnitedŠtěpDráb
03.04.202017.00FC Tigers : ŽerotínÚjeKoutný
03.04.202020.15MK Jívová : MK ChudobínSlavVavřinec
03.04.202017.00FK Rozvadovice : Dřeváci PňoviceRozvŽenožička
03.04.202019.00FC Braník : FC BastilaNSDráb
03.04.202017.00Základ.Hnoyland : FC Štok B.LhotaHnojRybnikář
03.04.202017.00KMK Březové : Ajax PivodamBřezŘíha
4.liga B
05.04.2020NE10.00SK Slatinky : Sokol SlatinkySlatNavrátilM
05.04.2020NE10.00Zora club : DarksideMilo2Kurel
05.04.2020NE9.30FC Bublákov : Buldog UnčoviceLubAntoš
04.04.2020SO10.30Erena : FC LutínSlavKumr
04.04.2020SO10.00FC IJZ : MFK SuchoniceHlušVavřinec
03.04.202017.00Odra : FC SkrbeňValenta
02.04.2020ČT17.00Zero spiel : LeadersMilo1Dolanský
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:mfolomouc@seznam.cz
Nenahlášené výsledky
?14 kolo
Aktuální výsledky
Odložená utkání
Archiv
Sponzor stránek
AKCE na sety - dres za 200,-kč
V případě zájmu Volejte kontaktní osobu fy. Hummel-pan Smékal
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc