logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 1.kolo

1.liga
27.08.2019ÚT19.00Pergola : FC LevotilMilo1Dolanský
28.08.2019ST19.00Real HDO : Sokol PohořanyBystPerutka
28.08.2019ST20.15SK Véska : GalatasaraySlavAntoš
29.08.2019ČT18.00RK Kafki Přerov : FC SkunkSlavTomiga
29.08.2019ČT19.15FC Chelsea : Tonery OlomoucSlavDolanský
30.08.201918.00RoDo Legendy : Kovo DřevoBělkTomiga
01.09.2019NE10.00Sokol Mezice : Inter ŠternberkMeziŘíha
2.liga A
28.08.2019ST18.00FC Loučany : Moravan CholinaLoučLátal
29.08.2019ČT17.00Rychlá rota : FC LuběniceMilo1Valenta
29.08.2019ČT18.00Bílá puma : FC ChořeliceMilo1Valenta
29.08.2019ČT19.00Modos Olomouc : United PlayersMilo2Švancara
29.08.2019ČT20.15Raptors team : FC KřídlaMilo1Vavřinec
30.08.201918.15SK Profit NV : CelticNVŘíha
30.08.201920.15FC Hroší stavby : Koník LitovelSlavAntoš
2.liga B
28.08.2019ST18.00Foxhunters : OlpranMilo1NavrátilG
28.08.2019ST20.15FC Holice : KamerunMilo1NavrátilG
29.08.2019ČT18.00Sokol Dubany : GalacticosDubMichal
29.08.2019ČT20.15SK Holice : Dorespo LošovSlavDolanský
30.08.201918.00P.balet 99 : Roko SamotiškyVěroKrál
31.08.2019SO10.30Lazce United : SK MrsklesyČerKurel
01.09.2019NE10.00Meta Pohořany : RestomaPohAntoš
3.liga A
30.08.201917.15FC Peklo NV : Sokol Křelov BNVŘíha
30.08.201918.00Sedlisko : SchwarzbachHorHorecký
30.08.201918.00Sokol Křelov A : FC NasaKCoufal
30.08.201918.00FC Rataje : SK NákloRatNavrátilM
30.08.201918.15Sokol Unčovice : FK Sigma LutínUnčŠvancara
30.08.201919.00Sokolka Horka A : Sokolka Horka BHorHorecký
30.08.201919.00FK Břuchotín : Arsenal LoučanyKCoufal
3.liga B
26.08.2019PO18.00BSK Mlýn : FK Krčmaň 97MrskAntoníček
30.08.201918.00Topmon Bukovany : Hurikán VBBukHudec
30.08.201918.00MK Dl. Loučka : DraciD.L.Koutný
30.08.201918.00AC Karasov : Mlha teamHynDráb
30.08.201918.15Bulldog Pňovice : Rotor LBTPňovMichal
30.08.201919.00Barbar : SK KopečekBělkTomiga
30.08.201919.15Atl. Bystrovany : Dyn. BystrovanyByst
3.liga C
27.08.2019ÚT19.00FC Broky : FC ZRTV LokoSlavTomiga
27.08.2019ÚT20.15Zelené balet : Second WaveSlavTomiga
28.08.2019ST18.00OSŽ Commando : FC AlcatrazSlavAntoš
28.08.2019ST19.00Académica : J.A.H.SlavAntoš
30.08.201919.00Domino : Nano ComplexMilo1Kurel
30.08.201919.00Real stars : El. Otáhal BSlavAntoš
30.08.201920.15Tichej koutek : PoštaMilo1Kurel
3.liga D
27.08.2019ÚT18.00Bažanti : Hajduk OlomoucMilo1Dolanský
27.08.2019ÚT18.00FC Podlas : FC FiascoSlavTomiga
29.08.2019ČT17.00Buff-belt : GeoboysSlavTomiga
30.08.201918.00El. Otáhal A : ChalapeňosMilo1Kurel
30.08.201918.00F1 : FC CreditasSlavAntoš
31.08.2019SO9.30Blues rock : Sportbar SigmaSlavVavřinec
31.08.2019SO10.301.FC Černovír : FC Bubeník 1970SlavVavřinec
4.liga A
29.08.2019ČT18.00FC Štok B.Lhota : Základ.HnoylandB.LhNavrátilG
29.08.2019ČT18.00Ajax Pivodam : KMK BřezovéMilo2Švancara
29.08.2019ČT19.15FC Bastila : FC BraníkMilo1Vavřinec
30.08.201917.15Dřeváci Pňovice : FK RozvadovicePňovMichal
30.08.201918.00MK Chudobín : MK JívováChudŽenožička
31.08.2019SO10.00Žerotín : FC TigersŽeroRybnikář
01.09.2019NE9.30AC Jojo United : KZT ŠtěpánovMilo2Tomiga
4.liga B
28.08.2019ST19.00Leaders : Zero spielMilo1NavrátilG
30.08.201917.15Buldog Unčovice : FC BublákovUnčŠvancara
30.08.201918.00FC Skrbeň : OdraSkrbVavřinec
31.08.2019SO10.00FC Lutín : ErenaLut2NavrátilM
01.09.2019NE10.00Sokol Slatinky : SK SlatinkySlatPřidal
01.09.2019NE10.00MFK Suchonice : FC IJZSuchCoufal
01.09.2019NE10.30Darkside : Zora clubMilo2Tomiga
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:mfolomouc@seznam.cz
Nenahlášené výsledky
?3 kolo  Darside
Aktuální výsledky
Archiv
Sponzor stránek
AKCE na sety - dres za 200,-kč
V případě zájmu Volejte kontaktní osobu fy. Hummel-pan Smékal
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc