logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 1.kolo

1.liga
24.08.2020PO18.00Sokol Pohořany : Sokol MeziceSlavTomiga
24.08.2020PO20.15SK Véska : FC SkunkSlavTomiga
26.08.2020ST18.45Real HDO : RoDo LegendyBystPerutka
27.08.2020ČT18.00FC Marky Sport : PergolaSlavDolanský
27.08.2020ČT19.00RK Kafki : FC ChelseaSlavDolanský
28.08.202017.00FC Levotil : Inter ŠternberkŠkolaNavrátilG
28.08.202018.00Galatasaray : Kovo DřevoSlavKumr
2.liga A
27.08.2020ČT17.00Rychlá rota : Raptors teamMilo1Antoš
27.08.2020ČT19.15Modos : FC Hroší stavbyMilo2Vláčil
28.08.202018.00FC Chořelice : SK Profit NVChořŽenožička
28.08.202018.00Koník Litovel : 1.FC LoučanyŠkolaNavrátilG
28.08.202019.00FC Křídla : United PlayersSlavKumr
30.08.2020NE10.30FC Luběnice : Celtic OlomoucLubVavřinec
01.09.2020ÚT18.00Moravan Cholina : El. Otáhal ACholŽenožička
2.liga B
24.08.2020PO19.00Galacticos : Sokol DubanySlavTomiga
26.08.2020ST18.00Foxhunters : Meta PohořanyMilo1Vavřinec
27.08.2020ČT18.00Bílá puma : KamerunMilo1Antoš
28.08.202018.00Restoma Štěpánov : Lazce UnitedŠtěpRybnikář
28.08.202018.00Pivní balet 99 : FK KrčmaňVěroHimr
28.08.202018.30Roko Samotišky : Dorespo LošovSamoHudec
29.08.2020SO10.30SK Mrsklesy : SK HoliceMrskAntoníček
3.liga A
28.08.202017.00Zákl. Hnoyland : FC NasaHnojKoutný
28.08.202017.00FK Rozvadovice : FC Peklo NVRozvCoufal
28.08.202018.00Sedlisko : AC KarasovHorDráb
28.08.202018.00Arsenal Loučany : SK NákloLoučLátal
28.08.202018.00FC Rataje : KMK BřezovéRatHubáček
28.08.202018.15Dřeváci Pňovice : Bulldog PňovicePňovKoutný
28.08.202018.15Sokol Unčovice : Buldog UnčoviceUnčCoufal
3.liga B
26.08.2020ST17.15Mlha team : BarbarVBPerutka
26.08.2020ST18.00Sokol Křelov B : MK Dl. LoučkaKHubáček
28.08.202017.00SK Kopeček : Topmon BukovanyKopHudec
28.08.202018.00Sokol Křelov A : Rotor LBTKDolanský
28.08.202018.001.FC Skrbeň : Sokolka Horka BSkrbŘíha
28.08.202018.30Atl. Bystrovany : Dyn. BystrovanyBystAntoníček
28.08.202019.00FK Břuchotín : Sokolka Horka AKDolanský
3.liga C
25.08.2020ÚT18.00FC Broky : Zelené baletSlavDráb
26.08.2020ST18.00OSŽ Commando : FC ZRTV LokoSlavŠvancara
26.08.2020ST19.00Leaders : J.A.H.Milo1Vavřinec
26.08.2020ST19.00Académica : Real starsSlavŠvancara
27.08.2020ČT17.00Zero spiel : El. Otáhal BMilo2Vláčil
27.08.2020ČT19.15FC Bastila : NanoComplexMilo1Antoš
29.08.2020SO9.30Second Wave : DarksideSlavTomiga
3.liga D
25.08.2020ÚT19.15Bažanti : FC CreditasMilo1Dráb
27.08.2020ČT18.30Hurikán VB : Sportbar SigmaVBKenša
27.08.2020ČT20.15Geoboys : Buff-beltSlavDolanský
28.08.202017.00Hajduk Olomouc : F1Milo2Švancara
28.08.202018.15FC 1970 Bubeník : ChalapeňosNSŠvancara
29.08.2020SO8.30Blues rock : 1.FC ČernovírSlavTomiga
29.08.2020SO10.45Erena Černovír : FC FiascoSlavTomiga
4.liga A
27.08.2020ČT18.00Ajax Pivodam : MK JívováMilo2Vláčil
28.08.202017.00KZT Štěpánov : FC ŠtokŠtěpRybnikář
28.08.202018.00Odra : MFK SuchoniceValenta
28.08.202019.00Sokol Skrbeň : ŽerotínSkrbŘíha
29.08.2020SO10.00FC IJZ : Sokol SlatinkyHlušAntoš
29.08.2020SO10.00FC Lutín : Zora clubLutŘíha
30.08.2020NE9.30FC Bublákov : MK ChudobínLubVavřinec
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:predseda@mfolomouc.cz
Nenahlášené výsledky
5.kolo  nikdo
Aktuální výsledky
Archiv
Sponzor stránek
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc
Aplikace MF Olomouc pro Android