logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 10.kolo

1.liga
17.05.2021PO18.00Kovo Dřevo : FC ChelseaHněvHubáček
19.05.2021ST19.00SK Véska : Sokol PohořanySlavKumr
20.05.2021ČT18.00Inter Šternberk : PergolaMilo1Vláčil
20.05.2021ČT18.00FC Marky Sport : RoDo LegendySlavTomiga
20.05.2021ČT19.00RK Kafki : Real HDOSlavTomiga
21.05.202117.00FC Levotil : FC SkunkŠkolaDolanský
21.05.202118.00Galatasaray : Sokol MeziceSlavKumr
2.liga A
20.05.2021ČT18.301.FC Loučany : SK Profit NVLoučLátal
21.05.202117.00FC Chořelice : Raptors teamChořŘíha
21.05.202118.00United Players : El. Otáhal AHněvVavřinec
21.05.202118.00Koník Litovel : Celtic OlomoucŠkolaDolanský
21.05.202118.30Moravan Cholina : Rychlá rotaCholŘíha
21.05.202119.00FC Křídla : FC Hroší stavbySlavKumr
23.05.2021NE10.30FC Luběnice : ModosLubŽenožička
2.liga B
19.05.2021ST18.00Foxhunters : KamerunMilo1Dolanský
21.05.202118.00FK Krčmaň : Meta PohořanyKrčCoufal
21.05.202118.00Restoma Štěpánov : Sokol DubanyŠtěpKenša
21.05.202118.00Pivní balet 99 : Dorespo LošovVěroHimr
21.05.202118.30Roko Samotišky : GalacticosSamoTomiga
22.05.2021SO10.30Lazce United : SK HoliceČerKurel
22.05.2021SO10.30SK Mrsklesy : Bílá pumaMrskAntoníček
3.liga A
19.05.2021ST18.00FC Nasa : AC KarasovNasoŽenožička
21.05.202117.00Buldog Unčovice : FC Peklo NVUnčKoutný
21.05.202118.00Zákl. Hnoyland : SK NákloHnojRybnikář
21.05.202118.00Sedlisko : Dřeváci PňoviceHorŠvancara
21.05.202118.00FC Rataje : Arsenal LoučanyRatNavrátilG
21.05.202118.00Sokol Unčovice : KMK BřezovéUnčKoutný
21.05.202118.30FK Rozvadovice : Bulldog PňoviceRozvMotl
3.liga B
21.05.202117.00SK Kopeček : Sokol Křelov BKopTomiga
21.05.202118.00Atl. Bystrovany : Topmon BukovanyBystPerutka
21.05.202118.00FK Břuchotín : BarbarKDráb
21.05.202118.001.FC Skrbeň : Mlha teamSkrbAntoš
21.05.202119.00Dyn. Bystrovany : Sokolka Horka ABystPerutka
21.05.202119.00Sokol Křelov A : MK Dl. LoučkaKDráb
22.05.2021SO11.00Rotor LBT : Sokolka Horka BBohuHudec
3.liga C
18.05.2021ÚT19.00FC Broky : FC BastilaSlavCoufal
19.05.2021ST18.00OSŽ Commando : AcadémicaSlavKumr
19.05.2021ST19.00Leaders : NanoComplexMilo1Dolanský
20.05.2021ČT17.00Zero spiel : FC ZRTV LokoMilo1Vláčil
20.05.2021ČT20.15El. Otáhal B : J.A.H.Milo1Švancara
22.05.2021SO9.30Second Wave : Real starsSlavKumr
22.05.2021SO10.30Darkside : Zelené baletMilo2Dráb
3.liga D
18.05.2021ÚT18.00Bažanti : 1.FC ČernovírSlavCoufal
20.05.2021ČT18.30Hurikán VB : Hajduk OlomoucVBAntoníček
20.05.2021ČT20.15Geoboys : Blues rockSlavTomiga
21.05.202118.00FC 1970 Bubeník : Sportbar SigmaNSHubáček
21.05.202119.30FC Fiasco : Buff-beltMilo2Hubáček
22.05.2021SO9.30Chalapeňos : FC CreditasMilo2Dráb
22.05.2021SO10.30Erena Černovír : F1SlavKumr
4.liga A
20.05.2021ČT18.00FC Štok : ŽerotínB.LhNavrátilG
20.05.2021ČT19.15Zora club : Sokol SlatinkyMilo1Švancara
21.05.202117.00KZT Štěpánov : MFK SuchoniceŠtěpKenša
21.05.202119.00Sokol Skrbeň : Ajax PivodamSkrbAntoš
22.05.2021SO9.30FC IJZ : MK JívováHlušHudec
22.05.2021SO10.00FC Lutín : MK ChudobínLutŘíha
23.05.2021NE9.30FC Bublákov : OdraLubŽenožička
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:predseda@mfolomouc.cz
Nenahlášené výsledky
7.kolo  nikdo
Aktuální výsledky
Archiv
Sponzor stránek
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc
Aplikace MF Olomouc pro Android