logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 10.kolo

1.liga
28.10.2020ST10.30SK Véska : Sokol PohořanySlavKumr
29.10.2020ČT18.00Inter Šternberk : PergolaMilo1Tomiga
29.10.2020ČT18.00FC Marky Sport : RoDo LegendySlavVláčil
29.10.2020ČT19.15RK Kafki : Real HDOSlavVláčil
30.10.202018.00Galatasaray : Sokol MeziceSlavKumr
30.10.202019.00Kovo Dřevo : FC ChelseaHněvDolanský
31.10.2020SO9.30FC Levotil : FC SkunkŠkolaŘíha
2.liga A
30.10.202018.00United Players : El. Otáhal AHněvDolanský
30.10.202019.00FC Křídla : FC Hroší stavbySlavKumr
31.10.2020SO10.001.FC Loučany : SK Profit NVLoučLátal
31.10.2020SO10.30Koník Litovel : Celtic OlomoucŠkolaŘíha
31.10.2020SO10.45FC Chořelice : Raptors teamChořNavrátilG
01.11.2020NE10.30FC Luběnice : ModosLubVavřinec
01.11.2020NE10.45Moravan Cholina : Rychlá rotaCholŘíha
2.liga B
28.10.2020ST9.30Foxhunters : KamerunMilo1Kurel
30.10.202018.00FK Krčmaň : Meta PohořanyKrčCoufal
30.10.202018.30Roko Samotišky : GalacticosSamoHudec
31.10.2020SO10.00Pivní balet 99 : Dorespo LošovVěroHimr
31.10.2020SO10.30Lazce United : SK HoliceČerKurel
31.10.2020SO10.30SK Mrsklesy : Bílá pumaMrskAntoníček
01.11.2020NE10.30Restoma Štěpánov : Sokol DubanyŠtěpAntoš
3.liga A
30.10.202018.00Zákl. Hnoyland : SK NákloHnojRybnikář
30.10.202018.00Sedlisko : Dřeváci PňoviceHorVavřinec
31.10.2020SO9.30FC Rataje : Arsenal LoučanyRatDolanský
31.10.2020SO9.30FK Rozvadovice : Bulldog PňoviceRozvNavrátilG
01.11.2020NE9.30FC Nasa : AC KarasovNasoŘíha
01.11.2020NE9.30Buldog Unčovice : FC Peklo NVUnčTomiga
01.11.2020NE10.30Sokol Unčovice : KMK BřezovéUnčTomiga
3.liga B
30.10.202018.00Atl. Bystrovany : Topmon BukovanyBystPerutka
30.10.202018.00Sokol Křelov A : MK Dl. LoučkaKDráb
30.10.202018.001.FC Skrbeň : Mlha teamSkrbHubáček
30.10.202019.00Dyn. Bystrovany : Sokolka Horka ABystPerutka
30.10.202019.00FK Břuchotín : BarbarKDráb
31.10.2020SO10.30Rotor LBT : Sokolka Horka BBohuHudec
01.11.2020NE10.00SK Kopeček : Sokol Křelov BKopHudec
3.liga C
27.10.2020ÚT18.00FC Broky : FC BastilaSlavCoufal
28.10.2020ST9.30OSŽ Commando : AcadémicaSlavKumr
28.10.2020ST10.30Leaders : NanoComplexMilo1Kurel
29.10.2020ČT17.00Zero spiel : FC ZRTV LokoMilo1Tomiga
29.10.2020ČT20.15El. Otáhal B : J.A.H.Milo1Švancara
31.10.2020SO9.30Second Wave : Real starsSlavKumr
31.10.2020SO10.30Darkside : Zelené baletMilo2Dráb
3.liga D
27.10.2020ÚT17.00Bažanti : 1.FC ČernovírSlavCoufal
29.10.2020ČT17.00Geoboys : Blues rockSlavVláčil
29.10.2020ČT18.30Hurikán VB : Hajduk OlomoucVBAntoníček
30.10.202018.00FC 1970 Bubeník : Sportbar SigmaNSKenša
30.10.202019.15FC Fiasco : Buff-beltMilo2Kenša
31.10.2020SO9.30Chalapeňos : FC CreditasMilo2Dráb
31.10.2020SO10.30Erena Černovír : F1SlavKumr
4.liga A
29.10.2020ČT19.15Zora club : Sokol SlatinkyMilo1Švancara
30.10.202019.00Sokol Skrbeň : Ajax PivodamSkrbHubáček
31.10.2020SO10.00FC IJZ : MK JívováHlušAntoš
31.10.2020SO10.45FC Lutín : MK ChudobínLutDolanský
01.11.2020NE9.30FC Bublákov : OdraLubVavřinec
01.11.2020NE9.30KZT Štěpánov : MFK SuchoniceŠtěpAntoš
01.11.2020NE10.00FC Štok : ŽerotínB.LhNavrátilG
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:predseda@mfolomouc.cz
Nenahlášené výsledky
5.kolo  nikdo
Aktuální výsledky
Archiv
Sponzor stránek
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc
Aplikace MF Olomouc pro Android