logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 11.kolo

1.liga
02.11.2020PO18.00Sokol Pohořany : Inter ŠternberkSlavVláčil
04.11.2020ST18.00Pergola : Kovo DřevoMilo1Vláčil
04.11.2020ST18.45Real HDO : SK VéskaBystPerutka
04.11.2020ST20.15FC Skunk : GalatasaraySlavVavřinec
05.11.2020ČT19.15FC Chelsea : FC LevotilSlavDolanský
06.11.202018.00RoDo Legendy : RK KafkiBělkHudec
08.11.2020NE10.00Sokol Mezice : FC Marky SportMeziŘíha
2.liga A
04.11.2020ST19.15Celtic Olomouc : FC KřídlaSlavVavřinec
05.11.2020ČT17.00Rychlá rota : FC LuběniceMilo1Švancara
05.11.2020ČT19.15Modos : 1.FC LoučanyMilo2Tomiga
05.11.2020ČT20.15Raptors team : Moravan CholinaMilo1Kenša
06.11.202018.00El. Otáhal A : Koník LitovelMilo1Antoš
06.11.202019.00SK Profit NV : United PlayersNVŘíha
06.11.202019.15FC Hroší stavby : FC ChořeliceSlavKumr
2.liga B
02.11.2020PO19.15Galacticos : FK KrčmaňSlavVláčil
05.11.2020ČT18.00Sokol Dubany : FoxhuntersDubAntoš
05.11.2020ČT18.00Bílá puma : Roko SamotiškyMilo1Švancara
05.11.2020ČT18.00SK Holice : Pivní balet 99SlavDolanský
06.11.202018.30Kamerun : SK MrsklesyGrygDráb
08.11.2020NE10.30Meta Pohořany : Lazce UnitedPohDolanský
08.11.2020NE10.45Dorespo Lošov : Restoma ŠtěpánovLošHudec
3.liga A
06.11.202018.00FC Peklo NV : FC NasaNVŘíha
06.11.202018.00Dřeváci Pňovice : FC RatajePňovRybnikář
06.11.202019.00Bulldog Pňovice : SedliskoPňovRybnikář
06.11.202019.30SK Náklo : FK RozvadoviceNáklKenša
07.11.2020SO10.00AC Karasov : Sokol UnčoviceHynTomiga
08.11.2020NE9.30KMK Březové : Zákl. HnoylandBřezNavrátilG
08.11.2020NE10.45Arsenal Loučany : Buldog UnčoviceLoučLátal
3.liga B
04.11.2020ST17.15Mlha team : SK KopečekVBPerutka
04.11.2020ST18.00Sokol Křelov B : Dyn. BystrovanyKDráb
06.11.202018.00MK Dl. Loučka : FK BřuchotínD.L.Koutný
06.11.202018.00Sokolka Horka B : Atl. BystrovanyHorŽenožička
06.11.202019.00Barbar : 1.FC SkrbeňBělkHudec
06.11.202019.00Sokolka Horka A : Rotor LBTHorŽenožička
08.11.2020NE9.30Topmon Bukovany : Sokol Křelov ABukHudec
3.liga C
02.11.2020PO17.00Zelené balet : Zero spielSlavVláčil
04.11.2020ST17.00J.A.H. : DarksideMilo1Vláčil
04.11.2020ST17.00Académica : El. Otáhal BSlavHubáček
05.11.2020ČT19.15FC Bastila : OSŽ CommandoMilo1Kenša
06.11.202017.00FC ZRTV Loko : Second WaveMilo2Vavřinec
06.11.202018.00NanoComplex : FC BrokyMilo2Vavřinec
06.11.202018.00Real stars : LeadersSlavKumr
3.liga D
04.11.2020ST18.00Sportbar Sigma : Erena ČernovírSlavHubáček
04.11.2020ST19.15FC Creditas : FC FiascoMilo1Vláčil
05.11.2020ČT17.00Buff-belt : FC 1970 BubeníkSlavDolanský
06.11.202017.00Hajduk Olomouc : ChalapeňosMilo1Antoš
06.11.202017.00F1 : BažantiSlavKumr
07.11.2020SO9.30Blues rock : Hurikán VBSlavKurel
07.11.2020SO10.301.FC Černovír : GeoboysSlavKurel
4.liga A
05.11.2020ČT17.00Ajax Pivodam : FC BublákovMilo2Tomiga
05.11.2020ČT18.00MK Jívová : Sokol SkrbeňMilo2Tomiga
07.11.2020SO10.00Žerotín : FC LutínŽeroKoutný
08.11.2020NE9.30Sokol Slatinky : FC ŠtokSlatLátal
08.11.2020NE10.00MFK Suchonice : FC IJZSuchMaidl
08.11.2020NE10.00Odra : Zora clubValenta
08.11.2020NE10.45MK Chudobín : KZT ŠtěpánovChudNavrátilG
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:predseda@mfolomouc.cz
Nenahlášené výsledky
7.kolo  nikdo
Aktuální výsledky
Archiv
Sponzor stránek
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc
Aplikace MF Olomouc pro Android