logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 12.kolo

1.liga
16.06.2020ÚT19.00Pergola : RoDo LegendyMilo1Dolanský
17.06.2020ST19.15FC Skunk : Real HDOSlavTomiga
18.06.2020ČT19.15Inter Šternberk : RK Kafki PřerovMilo1Antoš
18.06.2020ČT18.00Tonery Olomouc : SK VéskaSlavVavřinec
19.06.202017.00Kovo Dřevo : FC ChelseaHněvTomiga
19.06.202018.00Galatasaray : Sokol PohořanySlavDolanský
19.06.202018.30FC Levotil : Sokol MeziceŠkolaŘíha
2.liga A
17.06.2020ST18.30FC Loučany : Modos OlomoucLoučLátal
17.06.2020ST18.00Celtic : Raptors teamSlavŠvancara
19.06.202018.00United Players : Bílá pumaHněvTomiga
19.06.202018.45Moravan Cholina : SK Profit NVCholŽenožička
19.06.202017.30FC Chořelice : Rychlá rotaChořŽenožička
19.06.202019.00FC Křídla : FC Hroší stavbySlavDolanský
21.06.2020NE10.30FC Luběnice : Koník LitovelLubNavrátilM
2.liga B
15.06.2020PO19.00Olpran : Lazce UnitedMilo1Švancara
19.06.202018.30Kamerun : Sokol DubanyGrygVavřinec
19.06.202018.45Roko Samotišky : FoxhuntersSamoHudec
19.06.202018.30Restoma : SK HoliceŠtěpRybnikář
20.06.2020SO10.30SK Mrsklesy : GalacticosMrskAntoníček
21.06.2020NE10.00Dorespo Lošov : FC HoliceLošHudec
21.06.2020NE10.00Meta Pohořany : P.balet 99PohVavřinec
3.liga A
17.06.2020ST18.00Sokol Křelov B : FK BřuchotínKCoufal
17.06.2020ST17.30Arsenal Loučany : Sokolka Horka ALoučLátal
17.06.2020ST18.30FC Nasa : Sokol UnčoviceNasoŽenožička
18.06.2020ČT18.30FK Sigma Lutín : Sokolka Horka BLut1NavrátilM
19.06.202018.00Sedlisko : FC RatajeHorŠvancara
19.06.202020.00SK Náklo : Sokol Křelov ANáklNavrátilG
19.06.202017.30Schwarzbach : FC Peklo NVŠkolaŘíha
3.liga B
17.06.2020ST17.15Mlha team : Atl. BystrovanyVBAntoníček
18.06.2020ČT18.30Hurikán VB : BSK MlýnVBNavrátilG
19.06.202018.30Topmon Bukovany : BarbarBukAntoníček
19.06.202017.30SK Kopeček : MK Dl. LoučkaKopHudec
19.06.202018.00FK Krčmaň 97 : AC KarasovKrčCoufal
19.06.202017.00Draci : Bulldog PňoviceVBPerutka
20.06.2020SO10.30Rotor LBT : Dyn. BystrovanyBohuDráb
3.liga C
17.06.2020ST18.00J.A.H. : DominoMilo1Dráb
17.06.2020ST20.15FC Alcatraz : Real starsSlavTomiga
18.06.2020ČT18.00El. Otáhal B : Nano ComplexMilo1Antoš
19.06.202018.00Pošta : Zelené baletMilo1Kumr
19.06.202020.15Tichej koutek : FC BrokyMilo1Kumr
19.06.202018.00FC ZRTV Loko : OSŽ CommandoMilo2Kurel
20.06.2020SO9.30Second Wave : AcadémicaSlavKurel
3.liga D
16.06.2020ÚT18.00Bažanti : FC PodlasMilo1Dolanský
17.06.2020ST19.00FC Creditas : Buff-beltMilo1Dráb
17.06.2020ST17.00Sportbar Sigma : El. Otáhal ASlavŠvancara
18.06.2020ČT19.00Geoboys : ChalapeňosSlavVavřinec
19.06.202019.00Hajduk Olomouc : 1.FC ČernovírMilo1Kumr
19.06.202019.00FC Fiasco : F1Milo2Kurel
19.06.202018.00FC Bubeník 1970 : Blues rockNSDráb
4.liga A
19.06.202018.30KMK Březové : MK ChudobínBřezNavrátilG
19.06.202019.00FC Braník : ŽerotínNSDráb
19.06.202018.30FK Rozvadovice : Základ.HnoylandRozvNavrátilG
19.06.202020.15MK Jívová : Dřeváci PňoviceSlavDolanský
19.06.202017.30KZT Štěpánov : FC BastilaŠtěpRybnikář
19.06.202018.30FC Tigers : FC Štok B.LhotaÚjeKoutný
21.06.2020NE8.30AC Jojo United : Ajax PivodamMilo2Kumr
4.liga B
18.06.2020ČT17.00Zero spiel : Buldog UnčoviceMilo1Antoš
19.06.202018.30Odra : LeadersValenta
20.06.2020SO10.00FC IJZ : FC LutínHlušHudec
20.06.2020SO10.30Erena : Sokol SlatinkySlavKurel
21.06.2020NE9.30FC Bublákov : SK SlatinkyLubNavrátilM
21.06.2020NE9.30Darkside : FC SkrbeňMilo2Kumr
21.06.2020NE10.30Zora club : MFK SuchoniceMilo2Kumr
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:mfolomouc@seznam.cz
Nenahlášené výsledky
?14 kolo
Aktuální výsledky
Odložená utkání
Archiv
Sponzor stránek
AKCE na sety - dres za 200,-kč
V případě zájmu Volejte kontaktní osobu fy. Hummel-pan Smékal
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc