logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 12.kolo

1.liga
09.11.2020PO18.00Sokol Pohořany : Real HDOSlavDolanský
11.11.2020ST20.15SK Véska : RoDo LegendySlavTomiga
12.11.2020ČT18.00Inter Šternberk : Kovo DřevoMilo1Vláčil
12.11.2020ČT18.00FC Marky Sport : FC SkunkSlavDolanský
12.11.2020ČT19.15RK Kafki : Sokol MeziceSlavDolanský
13.11.202018.00Galatasaray : FC ChelseaSlavDráb
14.11.2020SO9.30FC Levotil : PergolaŠkolaŘíha
2.liga A
12.11.2020ČT19.00Modos : Rychlá rotaMilo2Antoš
13.11.202019.00FC Křídla : El. Otáhal ASlavDráb
14.11.2020SO10.30Koník Litovel : SK Profit NVŠkolaŘíha
14.11.2020SO10.45FC Chořelice : Celtic OlomoucChořNavrátilG
15.11.2020NE10.00Moravan Cholina : FC Hroší stavbyCholŘíha
15.11.2020NE10.301.FC Loučany : United PlayersLoučLátal
15.11.2020NE10.30FC Luběnice : Raptors teamLubTomiga
2.liga B
09.11.2020PO19.00Galacticos : Bílá pumaSlavDolanský
11.11.2020ST17.00Foxhunters : Dorespo LošovMilo1Vláčil
13.11.202018.00FK Krčmaň : Lazce UnitedKrčCoufal
13.11.202018.30Roko Samotišky : KamerunSamoHudec
14.11.2020SO10.00Pivní balet 99 : Meta PohořanyVěroHimr
14.11.2020SO10.30SK Mrsklesy : Sokol DubanyMrskAntoníček
15.11.2020NE10.30Restoma Štěpánov : SK HoliceŠtěpVavřinec
3.liga A
13.11.202018.00Zákl. Hnoyland : AC KarasovHnojRybnikář
13.11.202018.00Sedlisko : SK NákloHorŠvancara
14.11.2020SO9.30FC Rataje : Bulldog PňoviceRatAntoš
14.11.2020SO9.30FK Rozvadovice : KMK BřezovéRozvNavrátilG
15.11.2020NE9.30Arsenal Loučany : Dřeváci PňoviceLoučLátal
15.11.2020NE9.30Buldog Unčovice : FC NasaUnčKoutný
15.11.2020NE10.30Sokol Unčovice : FC Peklo NVUnčKoutný
3.liga B
11.11.2020ST18.00Sokol Křelov B : Mlha teamKHubáček
13.11.202018.00Atl. Bystrovany : Sokolka Horka ABystKenša
13.11.202018.00Sokol Křelov A : Sokolka Horka BKPerutka
13.11.202018.001.FC Skrbeň : MK Dl. LoučkaSkrbŽenožička
13.11.202019.00Dyn. Bystrovany : Rotor LBTBystKenša
13.11.202019.00FK Břuchotín : Topmon BukovanyKPerutka
15.11.2020NE10.00SK Kopeček : BarbarKopHudec
3.liga C
11.11.2020ST17.00FC Broky : Real starsSlavCoufal
11.11.2020ST18.00Leaders : FC ZRTV LokoMilo1Vláčil
11.11.2020ST18.00OSŽ Commando : NanoComplexSlavCoufal
11.11.2020ST19.15Académica : FC BastilaSlavTomiga
12.11.2020ČT17.00Zero spiel : J.A.H.Milo1Vláčil
12.11.2020ČT18.00El. Otáhal B : DarksideMilo2Antoš
14.11.2020SO9.30Second Wave : Zelené baletSlavKumr
3.liga D
11.11.2020ST19.15Bažanti : Sportbar SigmaMilo1Vláčil
12.11.2020ČT17.00Geoboys : F1SlavDolanský
12.11.2020ČT18.30Hurikán VB : 1.FC ČernovírVBAntoníček
13.11.202018.00Hajduk Olomouc : Blues rockMilo2Kurel
13.11.202018.00FC 1970 Bubeník : FC CreditasNSKumr
13.11.202019.00Chalapeňos : FC FiascoMilo2Kurel
14.11.2020SO10.30Erena Černovír : Buff-beltSlavKumr
4.liga A
12.11.2020ČT19.15Zora club : FC ŠtokMilo1Vláčil
13.11.202019.00Sokol Skrbeň : MFK SuchoniceSkrbŽenožička
14.11.2020SO10.00FC IJZ : MK ChudobínHlušHudec
14.11.2020SO10.45FC Lutín : Sokol SlatinkyLutAntoš
15.11.2020NE9.30FC Bublákov : MK JívováLubTomiga
15.11.2020NE9.30KZT Štěpánov : ŽerotínŠtěpVavřinec
15.11.2020NE10.00Odra : Ajax PivodamValenta
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:predseda@mfolomouc.cz
Nenahlášené výsledky
5.kolo  nikdo
Aktuální výsledky
Archiv
Sponzor stránek
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc
Aplikace MF Olomouc pro Android