logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 12.kolo

1.liga
11.11.2019PO18.00Sokol Pohořany : GalatasaraySlavNavrátilG
13.11.2019ST19.00Real HDO : FC SkunkBystPerutka
13.11.2019ST20.15SK Véska : Tonery OlomoucSlavVavřinec
14.11.2019ČT18.00RK Kafki Přerov : Inter ŠternberkSlavNavrátilG
14.11.2019ČT19.15FC Chelsea : Kovo DřevoSlavDolanský
15.11.201918.00RoDo Legendy : PergolaBělkHudec
17.11.2019NE10.00Sokol Mezice : FC LevotilMeziŘíha
2.liga A
14.11.2019ČT17.00Rychlá rota : FC ChořeliceMilo1Valenta
14.11.2019ČT18.00Bílá puma : United PlayersMilo1Valenta
14.11.2019ČT19.00Modos Olomouc : FC LoučanyMilo2Švancara
14.11.2019ČT20.15Raptors team : CelticMilo1Dráb
15.11.201920.15FC Hroší stavby : FC KřídlaSlavTomiga
16.11.2019SO10.00Koník Litovel : FC LuběniceŠkolaŘíha
17.11.2019NE10.30SK Profit NV : Moravan CholinaNVŽenožička
2.liga B
11.11.2019PO19.00Galacticos : SK MrsklesySlavNavrátilG
13.11.2019ST18.00Foxhunters : Roko SamotiškyMilo1Antoš
13.11.2019ST20.15FC Holice : Dorespo LošovMilo1Antoš
14.11.2019ČT18.00Sokol Dubany : KamerunDubHorecký
14.11.2019ČT20.15SK Holice : RestomaSlavDolanský
16.11.2019SO10.00P.balet 99 : Meta PohořanyVěroKrál
16.11.2019SO10.30Lazce United : OlpranČerKurel
3.liga A
15.11.201918.00Sokolka Horka B : FK Sigma LutínHorDolanský
15.11.201918.00Sokol Křelov A : SK NákloKCoufal
15.11.201919.00Sokolka Horka A : Arsenal LoučanyHorDolanský
15.11.201919.00FK Břuchotín : Sokol Křelov BKCoufal
16.11.2019SO10.00FC Rataje : SedliskoRatHorecký
17.11.2019NE9.30FC Peklo NV : SchwarzbachNVŽenožička
17.11.2019NE10.30Sokol Unčovice : FC NasaUnčDráb
3.liga B
11.11.2019PO18.00BSK Mlýn : Hurikán VBMrskAntoníček
15.11.201918.00Atl. Bystrovany : Mlha teamBystŠvancara
15.11.201919.00Barbar : Topmon BukovanyBělkHudec
15.11.201919.00Dyn. Bystrovany : Rotor LBTBystŠvancara
16.11.2019SO9.30Bulldog Pňovice : DraciPňovMichal
16.11.2019SO10.00MK Dl. Loučka : SK KopečekD.L.Koutný
16.11.2019SO10.00AC Karasov : FK Krčmaň 97HynAntoš
3.liga C
12.11.2019ÚT19.00FC Broky : Tichej koutekSlavDolanský
12.11.2019ÚT20.15Zelené balet : PoštaSlavDolanský
13.11.2019ST18.00OSŽ Commando : FC ZRTV LokoSlavVavřinec
13.11.2019ST19.00Académica : Second WaveSlavVavřinec
15.11.201918.00Nano Complex : El. Otáhal BMilo2Antoš
15.11.201919.00Domino : J.A.H.Milo1Vavřinec
15.11.201919.00Real stars : FC AlcatrazSlavTomiga
3.liga D
12.11.2019ÚT18.00FC Podlas : BažantiSlavDolanský
14.11.2019ČT17.00Buff-belt : FC CreditasSlavNavrátilG
15.11.201918.00El. Otáhal A : Sportbar SigmaMilo1Vavřinec
15.11.201918.00F1 : FC FiascoSlavTomiga
15.11.201919.00Chalapeňos : GeoboysMilo2Antoš
16.11.2019SO9.30Blues rock : FC Bubeník 1970SlavNavrátilG
16.11.2019SO10.301.FC Černovír : Hajduk OlomoucSlavNavrátilG
4.liga A
14.11.2019ČT18.00Ajax Pivodam : AC Jojo UnitedMilo2Švancara
14.11.2019ČT19.15FC Bastila : KZT ŠtěpánovMilo1Dráb
16.11.2019SO10.00Žerotín : FC BraníkŽeroRybnikář
16.11.2019SO10.30Dřeváci Pňovice : MK JívováPňovMichal
17.11.2019NE10.00FC Štok B.Lhota : FC TigersB.LhNavrátilG
17.11.2019NE10.00Základ.Hnoyland : FK RozvadoviceHnojRybnikář
17.11.2019NE10.00MK Chudobín : KMK BřezovéChudLátal
4.liga B
13.11.2019ST19.00Leaders : OdraMilo1Antoš
15.11.201918.00FC Skrbeň : DarksideSkrbMichal
16.11.2019SO10.00FC Lutín : FC IJZLut2NavrátilM
17.11.2019NE9.30SK Slatinky : FC BublákovSlatPřidal
17.11.2019NE9.30Buldog Unčovice : Zero spielUnčDráb
17.11.2019NE10.00MFK Suchonice : Zora clubSuchCoufal
17.11.2019NE10.30Sokol Slatinky : ErenaSlatPřidal
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:mfolomouc@seznam.cz
Nenahlášené výsledky
  ?26 kolo
AC Karasov  Buff-belt
Elektro Otáhal B  FC Braník
Aktuální výsledky
Odložená utkání
Archiv
Sponzor stránek
AKCE na sety - dres za 200,-kč
V případě zájmu Volejte kontaktní osobu fy. Hummel-pan Smékal
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc