logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 13.kolo

1.liga
15.11.2018ČT18.00Tonery Olomouc : GalatasaraySlav1Vavřinec
15.11.2018ČT19.15RK Kafki Přerov : PergolaSlav1Dvořák
16.11.201818.00RoDo Legendy : FC SkunkBělkTomiga
17.11.2018SO10.30SK Mrsklesy : SK VéskaMrskAntoníček
17.11.2018SO10.30FC Levotil : FC KřídlaŠkolaŘíha
18.11.2018NE10.00Moravan Cholina : Sokol MeziceCholŽenožička
18.11.2018NE10.30Sokol Pohořany : Real HDOPohDolanský
2.liga A
12.11.2018PO19.00Olpran : FoxhuntersMilo1Švancara
12.11.2018PO19.00Galacticos : Sokol DubanySlav1Kurel
16.11.201817.00Kovo Dřevo : Elektro Ot. BHněvŘíha
16.11.201818.00United Players : KamerunHněvŘíha
17.11.2018SO10.00FC Rataje : Bílá pumaRatNavrátilM
17.11.2018SO10.30Lazce United : P.balet 99ČerVavřinec
18.11.2018NE10.30FC Luběnice : FC LoučanyLubLátal
2.liga B
15.11.2018ČT19.15Inter Šternberk : FC ChelseaMilo1Kumr
16.11.201817.00Rychlá rota : FC ChořeliceMilo1Antoš
16.11.201817.00FC Hroší stavby : Shake and BakeSlav1Kumr
16.11.201819.15Celtic : SK Profit NVSlav1Kumr
17.11.2018SO9.30Schwarzbach : Raptors teamŠkolaŘíha
18.11.2018NE9.30Meta Pohořany : Modos OlomoucPohDolanský
18.11.2018NE10.30Restoma : Mix juniorŠtěpHorecký
3.liga A
16.11.201818.00Sokolka Horka B : AC KarasovHorHorecký
16.11.201819.00Sokolka Horka A : SedliskoHorHorecký
16.11.201819.00SK Náklo : Koník LitovelNáklŽenožička
17.11.2018SO10.00Sokol Žerotín : BarbarŽeroRybnikář
17.11.2018SO10.30MK Dl.Loučka : FK BřuchotínD.L.Koutný
18.11.2018NE10.00FC Nasa : FC Peklo NVNasoŘíha
18.11.2018NE10.30Sokol Unčovice : Sokol Křelov AUnčTomiga
3.liga B
14.11.2018ST18.00J.A.H. : Roko SamotiškyMilo1Tomiga
14.11.2018ST19.00Creditas : SK KopečekMilo1Tomiga
14.11.2018ST19.15MK Jívová : ChalapeňosSlav1Antoš
14.11.2018ST20.15Atletico Haná : Elektro Ot. AMilo1Tomiga
16.11.201817.00FC ZRTV Loko : Zelené baletMilo2Dolanský
16.11.201818.00FK Krčmaň 97 : FC BrokyKrčCoufal
16.11.201819.15FC Fiasco : FC Bubeník 1970Milo2Dolanský
3.liga C
12.11.2018PO20.00Blues rock : Sigma LutínSlav1Kurel
14.11.2018ST18.00OSŽ Commando : Real starsSlav1Antoš
15.11.2018ČT18.00FC Podlas : SK HoliceMilo1Kurel
15.11.2018ČT20.15Hajduk Olomouc : FC HoliceMilo1Kumr
16.11.201818.00Pošta : DominoMilo1Antoš
17.11.2018SO10.00Arsenal Loučany : Ajax PivodamLoučLátal
18.11.2018NE10.30Tichej koutek : FC AlcatrazMilo2Kumr
3.liga D
14.11.2018ST17.15Mlha team : Sportbar SigmaVBPerutka
15.11.2018ČT18.30Hurikán VB : FC BastilaVBPerutka
15.11.2018ČT20.15Geoboys : Dyn.BystrovanySlav1Dvořák
16.11.201818.00Nano Trade : DraciMilo2Dolanský
16.11.201818.00F1 : At.BystrovanySlav1Kumr
17.11.2018SO9.301.FC Černovír : Dorespo LošovSlav1Kurel
17.11.2018SO10.00Rotor LBT : Buff-beltBohuMichal
4.liga A
16.11.201818.00Dřeváci Pňovice : FC TigersPňovVláčil
16.11.201819.00Bulldog Pňovice : Újezd boysPňovVláčil
17.11.2018SO9.30Karpat Uničov : KMK BřezovéD.L.Koutný
17.11.2018SO10.00MK Chudobín : Základ.HnoylandChudNavrátilG
18.11.2018NE9.30Buldog Unčovice : FK RozvadoviceUnčTomiga
18.11.2018NE10.00FC Štok B.Lhota : FC SkrbeňB.LhNavrátilG
4.liga B
14.11.2018ST17.00Académica : AC Jojo UnitedSlav1Antoš
15.11.2018ČT17.00Kaprodrom Klub : BažantiSlav1Vavřinec
18.11.2018NE9.30FC Bublákov : Sokol SlatinkyLubLátal
18.11.2018NE9.30Darkside : FC BraníkMilo2Kumr
18.11.2018NE10.00Sokol Olšany : SK SlatinkyOlšNavrátilM
4.liga C
12.11.2018PO18.00Arsenal FC : LeadersMilo1Švancara
15.11.2018ČT17.00Zero Spiel : BSK MlýnMilo1Kurel
17.11.2018SO10.30Erena : FC PartyzánSlav1Kurel
18.11.2018NE9.30KZT Štěpánov : OdraŠtěpHorecký
18.11.2018NE10.00Topmo. Bukovany : FC IJZBukHudec
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:mfolomouc@seznam.cz
Nenahlášené výsledky
  12 kolo
Buff-belt  Elektro Otáhal A
Kamerun
Aktuální výsledky
Odložená utkání
Archiv
Sponzor stránek
AKCE na sety - dres za 200,-kč
V případě zájmu Volejte kontaktní osobu fy. Hummel-pan Smékal
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc
Aplikace MF Olomouc pro Android