logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 13.kolo

1.liga
18.11.2020ST18.00Pergola : GalatasarayMilo1Tomiga
18.11.2020ST18.45Real HDO : Inter ŠternberkBystPerutka
18.11.2020ST20.15FC Skunk : RK KafkiSlavDolanský
19.11.2020ČT19.15FC Chelsea : FC Marky SportSlavDolanský
20.11.202018.00RoDo Legendy : Sokol PohořanyBělkHudec
20.11.202019.00Kovo Dřevo : FC LevotilHněvVavřinec
22.11.2020NE10.00Sokol Mezice : SK VéskaMeziŽenožička
2.liga A
18.11.2020ST17.00Celtic Olomouc : Moravan CholinaSlavVláčil
19.11.2020ČT17.00Rychlá rota : 1.FC LoučanyMilo1Antoš
19.11.2020ČT19.15Raptors team : ModosMilo2Vláčil
20.11.202018.00United Players : Koník LitovelHněvVavřinec
20.11.202018.00El. Otáhal A : FC ChořeliceMilo1Švancara
20.11.202019.00SK Profit NV : FC KřídlaNVŘíha
20.11.202019.15FC Hroší stavby : FC LuběniceSlavDráb
2.liga B
19.11.2020ČT18.00Sokol Dubany : Roko SamotiškyDubDráb
19.11.2020ČT18.00Bílá puma : FK KrčmaňMilo1Antoš
19.11.2020ČT18.00SK Holice : FoxhuntersSlavDolanský
20.11.202018.30Kamerun : GalacticosGrygTomiga
21.11.2020SO10.30Lazce United : Pivní balet 99ČerKurel
22.11.2020NE10.30Meta Pohořany : Restoma ŠtěpánovPohŠvancara
22.11.2020NE10.45Dorespo Lošov : SK MrsklesyLošHudec
3.liga A
20.11.202018.00FC Peklo NV : Zákl. HnoylandNVŘíha
20.11.202018.00Dřeváci Pňovice : Buldog UnčovicePňovRybnikář
20.11.202019.00Bulldog Pňovice : Arsenal LoučanyPňovRybnikář
20.11.202019.30SK Náklo : FC RatajeNáklŽenožička
21.11.2020SO10.00AC Karasov : FK RozvadoviceHynAntoš
22.11.2020NE9.30KMK Březové : SedliskoBřezŘíha
22.11.2020NE10.45FC Nasa : Sokol UnčoviceNasoNavrátilG
3.liga B
18.11.2020ST17.15Mlha team : Dyn. BystrovanyVBPerutka
20.11.202018.00MK Dl. Loučka : SK KopečekD.L.Koutný
20.11.202018.00Sokolka Horka B : FK BřuchotínHorCoufal
20.11.202019.00Barbar : Sokol Křelov BBělkHudec
20.11.202019.00Sokolka Horka A : Sokol Křelov AHorCoufal
21.11.2020SO10.30Rotor LBT : Atl. BystrovanyBohuRybnikář
22.11.2020NE9.30Topmon Bukovany : 1.FC SkrbeňBukHudec
3.liga C
18.11.2020ST17.00J.A.H. : Second WaveMilo1Tomiga
18.11.2020ST19.15Zelené balet : LeadersSlavDolanský
19.11.2020ČT19.15FC Bastila : El. Otáhal BMilo1Antoš
20.11.202018.00FC ZRTV Loko : FC BrokyMilo2Hubáček
20.11.202018.00Real stars : OSŽ CommandoSlavDráb
20.11.202019.00NanoComplex : AcadémicaMilo2Hubáček
22.11.2020NE10.00Darkside : Zero spielMilo2Kurel
3.liga D
18.11.2020ST18.00Sportbar Sigma : GeoboysSlavVláčil
18.11.2020ST19.15FC Creditas : Erena ČernovírMilo1Tomiga
19.11.2020ČT17.00Buff-belt : BažantiSlavDolanský
20.11.202017.00F1 : Hurikán VBSlavDráb
20.11.202019.00FC Fiasco : FC 1970 BubeníkMilo1Švancara
21.11.2020SO9.30Blues rock : ChalapeňosSlavKumr
21.11.2020SO10.301.FC Černovír : Hajduk OlomoucSlavKumr
4.liga A
19.11.2020ČT17.00Ajax Pivodam : Zora clubMilo2Vláčil
19.11.2020ČT18.00MK Jívová : OdraMilo2Vláčil
21.11.2020SO10.00Žerotín : FC IJZŽeroKoutný
22.11.2020NE9.30FC Štok : FC LutínB.LhNavrátilG
22.11.2020NE10.00Sokol Slatinky : KZT ŠtěpánovSlatKenša
22.11.2020NE10.00MFK Suchonice : FC BublákovSuchMaidl
22.11.2020NE10.45MK Chudobín : Sokol SkrbeňChudŘíha
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:predseda@mfolomouc.cz
Nenahlášené výsledky
5.kolo  nikdo
Aktuální výsledky
Archiv
Sponzor stránek
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc
Aplikace MF Olomouc pro Android