logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 2.kolo

1.liga
12.04.2020NE10.00Sokol Mezice : Tonery OlomoucMeziŘíha
10.04.202010.45RK Kafki Přerov : GalatasaraySlavPerutka
10.04.202010.30RoDo Legendy : Inter ŠternberkBělkHudec
09.04.2020ČT18.00FC Levotil : Sokol PohořanyŠkolaŘíha
09.04.2020ČT19.00FC Chelsea : FC SkunkSlavDolanský
08.04.2020ST20.15SK Véska : Real HDOSlavKumr
07.04.2020ÚT19.00Pergola : Kovo DřevoMilo1Vavřinec
2.liga A
10.04.202010.30SK Profit NV : FC ChořeliceNVNavrátilG
10.04.202010.45Moravan Cholina : Koník LitovelCholŽenožička
09.04.2020ČT20.15Bílá puma : FC KřídlaMilo2Tomiga
09.04.2020ČT19.00Modos Olomouc : CelticMilo2Tomiga
09.04.2020ČT20.15Raptors team : FC LuběniceMilo1Dráb
09.04.2020ČT18.00Rychlá rota : FC Hroší stavbyMilo1Dráb
08.04.2020ST18.00FC Loučany : United PlayersLoučLátal
2.liga B
12.04.2020NE10.00Meta Pohořany : Roko SamotiškyPohHudec
11.04.2020SO10.30Lazce United : Sokol DubanyČerAntoš
10.04.202010.00P.balet 99 : Dorespo LošovVěroKrál
10.04.202010.30Restoma : GalacticosŠtěpRybnikář
09.04.2020ČT20.15SK Holice : OlpranSlavDolanský
08.04.2020ST20.15FC Holice : SK MrsklesyMilo1Švancara
08.04.2020ST18.00Foxhunters : KamerunMilo1Švancara
3.liga A
10.04.202010.30Sokol Unčovice : Sokolka Horka AUnčŠvancara
10.04.202010.00FC Rataje : Sokol Křelov BRatNavrátilM
10.04.20209.30FC Peklo NV : FC NasaNVNavrátilG
10.04.202010.30Sokol Křelov A : Arsenal LoučanyKCoufal
10.04.20209.30FK Břuchotín : FK Sigma LutínKCoufal
10.04.202010.45Sedlisko : SK NákloHorVavřinec
09.04.2020ČT17.00Schwarzbach : Sokolka Horka BŠkolaŘíha
3.liga B
11.04.2020SO9.30Bulldog Pňovice : Atl. BystrovanyPňovKoutný
10.04.202010.00AC Karasov : Rotor LBTHynDráb
10.04.202010.00MK Dl. Loučka : Mlha teamD.L.Koutný
10.04.202010.00Topmon Bukovany : SK KopečekBukAntoníček
10.04.20209.30Barbar : FK Krčmaň 97BělkHudec
09.04.2020ČT18.30Hurikán VB : Dyn. BystrovanyVBHudec
06.04.2020PO18.00BSK Mlýn : DraciMrskAntoníček
3.liga C
10.04.20209.30Real stars : DominoSlavPerutka
10.04.202010.45Tichej koutek : FC ZRTV LokoMilo2Kumr
10.04.20209.30Pošta : Nano ComplexMilo2Kumr
08.04.2020ST19.00Académica : El. Otáhal BSlavKumr
08.04.2020ST18.00OSŽ Commando : J.A.H.SlavKumr
07.04.2020ÚT20.15Zelené balet : FC AlcatrazSlavTomiga
07.04.2020ÚT19.00FC Broky : Second WaveSlavTomiga
3.liga D
11.04.2020SO10.301.FC Černovír : FC CreditasSlavKurel
11.04.2020SO9.30Blues rock : GeoboysSlavKurel
10.04.20208.30F1 : Sportbar SigmaSlavPerutka
10.04.20208.30Hajduk Olomouc : ChalapeňosMilo2Kumr
09.04.2020ČT18.00Buff-belt : El. Otáhal ASlavDolanský
07.04.2020ÚT18.00FC Podlas : FC Bubeník 1970SlavTomiga
07.04.2020ÚT18.00Bažanti : FC FiascoMilo1Vavřinec
4.liga A
12.04.2020NE8.30AC Jojo United : KMK BřezovéMilo2Kumr
11.04.2020SO10.00Žerotín : FK RozvadoviceŽeroRybnikář
11.04.2020SO10.30Dřeváci Pňovice : FC Štok B.LhotaPňovKoutný
10.04.20209.30KZT Štěpánov : Základ.HnoylandŠtěpRybnikář
10.04.20209.30MK Chudobín : FC TigersChudŽenožička
09.04.2020ČT18.00Ajax Pivodam : FC BraníkMilo2Tomiga
09.04.2020ČT19.00FC Bastila : MK JívováMilo1Dráb
4.liga B
12.04.2020NE10.00MFK Suchonice : Zero spielSuchCoufal
12.04.2020NE10.45Zora club : SK SlatinkyMilo2Kumr
12.04.2020NE9.30Darkside : OdraMilo2Kumr
11.04.2020SO10.00FC Lutín : FC BublákovLut2NavrátilM
10.04.20209.30Buldog Unčovice : Sokol SlatinkyUnčŠvancara
10.04.20209.30FC Skrbeň : FC IJZSkrbVavřinec
08.04.2020ST19.00Leaders : ErenaMilo1Švancara
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:predseda@mfolomouc.cz
Nenahlášené výsledky
?14 kolo
Aktuální výsledky
Odložená utkání
Archiv
Sponzor stránek
AKCE na sety - dres za 200,-kč
V případě zájmu Volejte kontaktní osobu fy. Hummel-pan Smékal
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc