logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 2.kolo

1.liga
02.09.2020ST20.15FC Skunk : Sokol PohořanySlavDolanský
03.09.2020ČT18.00Inter Šternberk : RoDo LegendyMilo1Vláčil
03.09.2020ČT19.00FC Chelsea : SK VéskaSlavTomiga
04.09.202017.00FC Levotil : GalatasarayŠkolaŘíha
04.09.202019.00Kovo Dřevo : FC Marky SportHněvHubáček
06.09.2020NE10.00Sokol Mezice : Real HDOMeziŘíha
10.11.2020ÚT18.00Pergola : RK KafkiMilo1Vavřinec
2.liga A
02.09.2020ST19.00Celtic Olomouc : ModosSlavDolanský
03.09.2020ČT17.001.FC Loučany : Raptors teamLoučLátal
04.09.202018.00United Players : FC ChořeliceHněvHubáček
04.09.202018.00El. Otáhal A : FC LuběniceMilo2Dolanský
04.09.202018.00Koník Litovel : FC KřídlaŠkolaŘíha
04.09.202019.00SK Profit NV : Moravan CholinaNVNavrátilG
04.09.202020.15FC Hroší stavby : Rychlá rotaSlavPerutka
2.liga B
03.09.2020ČT18.30Sokol Dubany : Bílá pumaDubLátal
03.09.2020ČT20.15SK Holice : Roko SamotiškySlavTomiga
04.09.202018.00FK Krčmaň : KamerunKrčValenta
04.09.202018.00Pivní balet 99 : Restoma ŠtěpánovVěroHimr
05.09.2020SO10.30Lazce United : FoxhuntersČerKurel
06.09.2020NE10.00Dorespo Lošov : GalacticosLošHudec
06.09.2020NE10.30Meta Pohořany : SK MrsklesyPohTomiga
3.liga A
02.09.2020ST18.00FC Nasa : FK RozvadoviceNasoMotl
04.09.202017.00KMK Březové : Arsenal LoučanyBřezŠvancara
04.09.202017.00Buldog Unčovice : Bulldog PňoviceUnčDráb
04.09.202018.00FC Peklo NV : SedliskoNVNavrátilG
04.09.202018.00Sokol Unčovice : Zákl. HnoylandUnčDráb
04.09.202018.15AC Karasov : FC RatajeHynŠvancara
04.09.202019.30SK Náklo : Dřeváci PňoviceNáklŽenožička
3.liga B
04.09.202017.00Topmon Bukovany : Sokol Křelov BBukHudec
04.09.202018.00MK Dl. Loučka : Mlha teamD.L.Koutný
04.09.202018.00Sokolka Horka B : SK KopečekHorAntoš
04.09.202018.15Atl. Bystrovany : Sokol Křelov ABystHudec
04.09.202019.00Sokolka Horka A : 1.FC SkrbeňHorAntoš
04.09.202019.15Dyn. Bystrovany : BarbarBystHudec
05.09.2020SO10.30Rotor LBT : FK BřuchotínBohuHudec
3.liga C
01.09.2020ÚT19.00Zelené balet : OSŽ CommandoSlavKenša
02.09.2020ST18.00J.A.H. : FC BrokyMilo1Kumr
03.09.2020ČT17.00Zero spiel : Second WaveMilo1Vláčil
03.09.2020ČT20.15El. Otáhal B : NanoComplexMilo1Dráb
04.09.202019.00FC ZRTV Loko : AcadémicaMilo2Dolanský
04.09.202019.00Real stars : FC BastilaSlavPerutka
05.09.2020SO10.30Darkside : LeadersMilo2Kumr
3.liga D
02.09.2020ST18.00Sportbar Sigma : Hajduk OlomoucSlavDolanský
02.09.2020ST19.00FC Creditas : GeoboysMilo1Kumr
03.09.2020ČT18.00Buff-belt : Hurikán VBSlavTomiga
04.09.202018.00FC 1970 Bubeník : Erena ČernovírNSKumr
04.09.202018.00F1 : Blues rockSlavPerutka
04.09.202020.15FC Fiasco : BažantiMilo2Dolanský
05.09.2020SO9.30Chalapeňos : 1.FC ČernovírMilo2Kumr
4.liga A
03.09.2020ČT18.00FC Štok : FC IJZB.LhNavrátilG
03.09.2020ČT19.15Zora club : MK JívováMilo1Dráb
04.09.202018.00MK Chudobín : OdraChudŽenožička
05.09.2020SO10.00FC Lutín : KZT ŠtěpánovLutVavřinec
05.09.2020SO10.00Žerotín : FC BublákovŽeroRybnikář
06.09.2020NE10.00Sokol Slatinky : Sokol SkrbeňSlatAntoš
06.09.2020NE10.00MFK Suchonice : Ajax PivodamSuchMaidl
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:predseda@mfolomouc.cz
Nenahlášené výsledky
7.kolo  nikdo
Aktuální výsledky
Archiv
Sponzor stránek
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc
Aplikace MF Olomouc pro Android