logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 3.kolo

1.liga
17.04.202018.00Galatasaray : FC ChelseaSlavKumr
17.04.202017.00Kovo Dřevo : FC LevotilHněvDolanský
16.04.2020ČT18.00Tonery Olomouc : RoDo LegendySlavVavřinec
16.04.2020ČT18.00Inter Šternberk : PergolaMilo1Tomiga
15.04.2020ST19.15FC Skunk : Sokol MeziceSlavDolanský
15.04.2020ST18.30Real HDO : RK Kafki PřerovBystAntoníček
14.04.2020ÚT18.00Sokol Pohořany : SK VéskaSlavDolanský
2.liga A
19.04.2020NE10.30FC Luběnice : Bílá pumaLubVavřinec
17.04.202018.00Koník Litovel : Rychlá rotaŠkolaNavrátilG
17.04.202020.15FC Hroší stavby : Raptors teamSlavTomiga
17.04.202017.00FC Křídla : SK Profit NVSlavKumr
17.04.202018.15FC Chořelice : Modos OlomoucChořŘíha
17.04.202018.00United Players : Moravan CholinaHněvDolanský
15.04.2020ST17.00Celtic : FC LoučanySlavAntoš
2.liga B
19.04.2020NE10.00Dorespo Lošov : Meta PohořanyLošHudec
18.04.2020SO10.30SK Mrsklesy : FoxhuntersMrskAntoníček
17.04.202019.15Roko Samotišky : RestomaSamoHudec
17.04.202018.00Kamerun : SK HoliceGrygAntoš
16.04.2020ČT18.00Sokol Dubany : FC HoliceDubCoufal
14.04.2020ÚT19.00Galacticos : Lazce UnitedSlavDolanský
14.04.2020ÚT19.00Olpran : P.balet 99Milo1Švancara
3.liga A
17.04.202019.30SK Náklo : SchwarzbachNáklŽenožička
17.04.202018.00Arsenal Loučany : FC Peklo NVLoučLátal
17.04.202019.00Sokolka Horka A : FK BřuchotínHorVavřinec
17.04.202018.00Sokolka Horka B : Sokol UnčoviceHorVavřinec
16.04.2020ČT18.00FK Sigma Lutín : Sokol Křelov ALut1NavrátilM
15.04.2020ST18.00FC Nasa : FC RatajeNasoŽenožička
15.04.2020ST18.00Sokol Křelov B : SedliskoKDráb
3.liga B
18.04.2020SO10.30Rotor LBT : MK Dl. LoučkaBohuDráb
17.04.202017.00Draci : BarbarVBPerutka
17.04.202018.00FK Krčmaň 97 : Topmon BukovanyKrčCoufal
17.04.202018.00SK Kopeček : Hurikán VBKopHudec
17.04.202019.15Atl. Bystrovany : AC KarasovBystPerutka
17.04.202018.15Dyn. Bystrovany : Bulldog PňoviceBystPerutka
15.04.2020ST17.15Mlha team : BSK MlýnVBAntoníček
3.liga C
18.04.2020SO9.30Second Wave : Tichej koutekSlavKumr
17.04.202019.00Nano Complex : Real starsMilo2Dráb
17.04.202018.00FC ZRTV Loko : PoštaMilo2Dráb
17.04.202019.00Domino : AcadémicaMilo1Kurel
16.04.2020ČT19.15El. Otáhal B : OSŽ CommandoMilo1Tomiga
15.04.2020ST18.00FC Alcatraz : FC BrokySlavAntoš
15.04.2020ST18.00J.A.H. : Zelené baletMilo1Vavřinec
3.liga D
17.04.202018.00FC Bubeník 1970 : BažantiNSŠvancara
17.04.202020.15FC Fiasco : Hajduk OlomoucMilo2Dráb
17.04.202020.15Chalapeňos : Buff-beltMilo1Kurel
17.04.202018.00El. Otáhal A : Blues rockMilo1Kurel
16.04.2020ČT19.00Geoboys : F1SlavVavřinec
15.04.2020ST20.15Sportbar Sigma : 1.FC ČernovírSlavDolanský
15.04.2020ST19.00FC Creditas : FC PodlasMilo1Vavřinec
4.liga A
17.04.202018.00FC Tigers : FC BastilaÚjeKoutný
17.04.202019.15MK Jívová : Ajax PivodamSlavTomiga
17.04.202018.00FK Rozvadovice : MK ChudobínRozvŽenožička
17.04.202019.00FC Braník : AC Jojo UnitedNSŠvancara
17.04.202018.00Základ.Hnoyland : Dřeváci PňoviceHnojRybnikář
17.04.202017.00KMK Březové : KZT ŠtěpánovBřezŘíha
16.04.2020ČT18.00FC Štok B.Lhota : ŽerotínB.LhNavrátilG
4.liga B
19.04.2020NE10.30Sokol Slatinky : FC LutínSlatNavrátilM
19.04.2020NE9.30SK Slatinky : Buldog UnčoviceSlatNavrátilM
19.04.2020NE9.30FC Bublákov : LeadersLubVavřinec
18.04.2020SO10.30Erena : MFK SuchoniceSlavKumr
18.04.2020SO10.00FC IJZ : DarksideHlušHudec
17.04.202018.00Odra : Zora clubValenta
16.04.2020ČT17.00Zero spiel : FC SkrbeňMilo1Tomiga
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:predseda@mfolomouc.cz
Nenahlášené výsledky
?14 kolo
Aktuální výsledky
Odložená utkání
Archiv
Sponzor stránek
AKCE na sety - dres za 200,-kč
V případě zájmu Volejte kontaktní osobu fy. Hummel-pan Smékal
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc