logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 3.kolo

1.liga
07.09.2020PO18.00Sokol Pohořany : FC ChelseaSlavVavřinec
09.09.2020ST18.45Real HDO : FC SkunkBystVláčil
09.09.2020ST20.15SK Véska : PergolaSlavDolanský
10.09.2020ČT18.00FC Marky Sport : FC LevotilSlavTomiga
10.09.2020ČT19.00RK Kafki : Kovo DřevoSlavTomiga
11.09.202018.00RoDo Legendy : Sokol MeziceBělkDolanský
11.09.202018.00Galatasaray : Inter ŠternberkSlavKumr
2.liga A
10.09.2020ČT17.00Rychlá rota : Celtic OlomoucMilo1Vláčil
10.09.2020ČT19.00Modos : El. Otáhal AMilo2Dráb
10.09.2020ČT20.15Raptors team : FC Hroší stavbyMilo1Antoš
11.09.202017.00FC Chořelice : Koník LitovelChořŽenožička
11.09.202018.15Moravan Cholina : United PlayersCholŽenožička
11.09.202019.00FC Křídla : 1.FC LoučanySlavKumr
13.09.2020NE10.30FC Luběnice : SK Profit NVLubDráb
2.liga B
07.09.2020PO19.00Galacticos : SK HoliceSlavVavřinec
09.09.2020ST18.00Foxhunters : Pivní balet 99Milo1Perutka
10.09.2020ČT18.00Bílá puma : Dorespo LošovMilo1Vláčil
11.09.202018.00Restoma Štěpánov : FK KrčmaňŠtěpŠvancara
11.09.202018.30Kamerun : Sokol DubanyGrygVavřinec
11.09.202018.30Roko Samotišky : Meta PohořanySamoHudec
12.09.2020SO10.30SK Mrsklesy : Lazce UnitedMrskAntoníček
3.liga A
11.09.202018.00Zákl. Hnoyland : Buldog UnčoviceHnojRybnikář
11.09.202018.00Sedlisko : FC NasaHorCoufal
11.09.202018.00Arsenal Loučany : AC KarasovLoučLátal
11.09.202018.00Dřeváci Pňovice : KMK BřezovéPňovKoutný
11.09.202018.00FC Rataje : FC Peklo NVRatTomiga
11.09.202018.00FK Rozvadovice : Sokol UnčoviceRozvNavrátilG
11.09.202019.00Bulldog Pňovice : SK NákloPňovKoutný
3.liga B
09.09.2020ST17.15Mlha team : Topmon BukovanyVBVláčil
09.09.2020ST18.00Sokol Křelov B : Sokolka Horka BKKenša
11.09.202017.00SK Kopeček : Sokolka Horka AKopHudec
11.09.202018.00Sokol Křelov A : Dyn. BystrovanyKHubáček
11.09.202018.001.FC Skrbeň : Rotor LBTSkrbŘíha
11.09.202019.00Barbar : MK Dl. LoučkaBělkDolanský
11.09.202019.00FK Břuchotín : Atl. BystrovanyKHubáček
3.liga C
08.09.2020ÚT19.00FC Broky : DarksideSlavŠvancara
09.09.2020ST18.00OSŽ Commando : J.A.H.SlavDolanský
09.09.2020ST19.00Leaders : Zero spielMilo1Perutka
09.09.2020ST19.00Académica : Zelené baletSlavDolanský
10.09.2020ČT19.15FC Bastila : FC ZRTV LokoMilo1Antoš
11.09.202019.00NanoComplex : Real starsMilo2Kenša
12.09.2020SO9.30Second Wave : El. Otáhal BSlavKurel
3.liga D
09.09.2020ST20.15Bažanti : FC 1970 BubeníkMilo1Perutka
10.09.2020ČT18.30Hurikán VB : FC CreditasVBAntoníček
10.09.2020ČT20.15Geoboys : FC FiascoSlavTomiga
11.09.202018.00Hajduk Olomouc : Buff-beltMilo2Kenša
12.09.2020SO10.30Erena Černovír : ChalapeňosSlavKurel
13.09.2020NE9.301.FC Černovír : F1SlavKumr
13.09.2020NE10.30Blues rock : Sportbar SigmaSlavKumr
4.liga A
10.09.2020ČT18.00Ajax Pivodam : MK ChudobínMilo2Dráb
10.09.2020ČT20.15MK Jívová : MFK SuchoniceMilo2Dráb
11.09.202017.00KZT Štěpánov : Zora clubŠtěpŠvancara
11.09.202018.00Odra : ŽerotínValenta
11.09.202019.00Sokol Skrbeň : FC ŠtokSkrbŘíha
12.09.2020SO10.00FC IJZ : FC LutínHlušAntoš
13.09.2020NE9.30FC Bublákov : Sokol SlatinkyLubDráb
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:predseda@mfolomouc.cz
Nenahlášené výsledky
5.kolo  nikdo
Aktuální výsledky
Archiv
Sponzor stránek
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc
Aplikace MF Olomouc pro Android