logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 4.kolo

1.liga
26.04.2020NE10.00Sokol Mezice : GalatasarayMeziŘíha
24.04.202018.00FC Levotil : Inter ŠternberkŠkolaKoutný
24.04.202019.00RK Kafki Přerov : SK VéskaSlavKumr
24.04.202017.00Kovo Dřevo : Sokol PohořanyHněvTomiga
24.04.202018.00RoDo Legendy : FC SkunkBělkPerutka
23.04.2020ČT19.00FC Chelsea : Real HDOSlavTomiga
21.04.2020ÚT19.00Pergola : Tonery OlomoucMilo1Tomiga
2.liga A
24.04.202019.00SK Profit NV : FC LuběniceNVŘíha
24.04.202018.15Moravan Cholina : CelticCholŽenožička
24.04.202018.00United Players : Koník LitovelHněvTomiga
23.04.2020ČT19.00Modos Olomouc : FC KřídlaMilo2Vavřinec
23.04.2020ČT20.15Raptors team : Rychlá rotaMilo1Dolanský
23.04.2020ČT18.00Bílá puma : FC Hroší stavbyMilo1Dolanský
22.04.2020ST18.00FC Loučany : FC ChořeliceLoučLátal
2.liga B
26.04.2020NE10.00Meta Pohořany : OlpranPohVavřinec
24.04.202018.00P.balet 99 : KamerunVěroKrál
24.04.202018.00Restoma : Dorespo LošovŠtěpRybnikář
24.04.202019.15Roko Samotišky : GalacticosSamoHudec
23.04.2020ČT20.00SK Holice : SK MrsklesySlavTomiga
22.04.2020ST20.15FC Holice : Lazce UnitedMilo1Coufal
22.04.2020ST18.00Foxhunters : Sokol DubanyMilo1Coufal
3.liga A
24.04.202017.00Schwarzbach : Sokol Křelov BŠkolaKoutný
24.04.202018.00FC Rataje : Arsenal LoučanyRatNavrátilM
24.04.202018.00FC Peklo NV : FK Sigma LutínNVŘíha
24.04.202019.30SK Náklo : Sokolka Horka BNáklNavrátilG
24.04.202019.00FK Břuchotín : Sokol UnčoviceKDráb
24.04.202018.00Sokol Křelov A : Sokolka Horka AKDráb
24.04.202019.15Sedlisko : FC NasaHorŠvancara
3.liga B
25.04.2020SO10.00MK Dl. Loučka : Atl. BystrovanyD.L.Koutný
24.04.202018.00SK Kopeček : Dyn. BystrovanyKopHudec
24.04.202018.00AC Karasov : Bulldog PňoviceHynCoufal
24.04.202018.00Topmon Bukovany : DraciBukAntoníček
24.04.202019.00Barbar : Mlha teamBělkPerutka
23.04.2020ČT18.30Hurikán VB : FK Krčmaň 97VBHudec
20.04.2020PO18.00BSK Mlýn : Rotor LBTMrskAntoníček
3.liga C
24.04.202018.00FC ZRTV Loko : Nano ComplexMilo2Kurel
24.04.202020.15Tichej koutek : FC AlcatrazMilo1Antoš
24.04.202019.00Pošta : Second WaveMilo1Antoš
22.04.2020ST19.00Académica : Real starsSlavŠvancara
22.04.2020ST18.00OSŽ Commando : DominoSlavŠvancara
21.04.2020ÚT20.15Zelené balet : El. Otáhal BSlavNavrátilG
21.04.2020ÚT19.00FC Broky : J.A.H.SlavNavrátilG
3.liga D
25.04.2020SO10.301.FC Černovír : GeoboysSlavKurel
25.04.2020SO9.30Blues rock : Buff-beltSlavKurel
24.04.202018.00F1 : El. Otáhal ASlavKumr
24.04.202019.00FC Fiasco : ChalapeňosMilo2Kurel
24.04.202018.00Hajduk Olomouc : FC Bubeník 1970Milo1Antoš
21.04.2020ÚT18.00FC Podlas : Sportbar SigmaSlavNavrátilG
21.04.2020ÚT18.00Bažanti : FC CreditasMilo1Tomiga
4.liga A
26.04.2020NE8.30AC Jojo United : MK JívováMilo2Kumr
25.04.2020SO10.00Žerotín : Dřeváci PňoviceŽeroRybnikář
24.04.202017.00KZT Štěpánov : FC BraníkŠtěpRybnikář
24.04.202017.00MK Chudobín : FC Štok B.LhotaChudŽenožička
24.04.202018.00KMK Březové : Základ.HnoylandBřezNavrátilG
23.04.2020ČT18.00Ajax Pivodam : FC TigersMilo2Vavřinec
23.04.2020ČT19.00FC Bastila : FK RozvadoviceMilo1Dolanský
4.liga B
26.04.2020NE10.00MFK Suchonice : FC BublákovSuchCoufal
26.04.2020NE10.45Zora club : FC IJZMilo2Kumr
26.04.2020NE9.30Darkside : Zero spielMilo2Kumr
25.04.2020SO10.00FC Lutín : Buldog UnčoviceLut2NavrátilM
24.04.202018.00Odra : SK SlatinkyValenta
24.04.202018.00FC Skrbeň : ErenaSkrbŠvancara
22.04.2020ST19.00Leaders : Sokol SlatinkyMilo1Coufal
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:predseda@mfolomouc.cz
Nenahlášené výsledky
?14 kolo
Aktuální výsledky
Odložená utkání
Archiv
Sponzor stránek
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc
Aplikace MF Olomouc pro Android