logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 4.kolo

1.liga
16.09.2019PO18.00Sokol Pohořany : Kovo DřevoSlavTomiga
18.09.2019ST18.30Real HDO : FC ChelseaBystPerutka
18.09.2019ST19.00FC Skunk : RoDo LegendySlavVavřinec
18.09.2019ST20.15SK Véska : RK Kafki PřerovSlavVavřinec
19.09.2019ČT18.00Tonery Olomouc : PergolaSlavCoufal
19.09.2019ČT19.15Inter Šternberk : FC LevotilMilo1Antoš
20.09.201918.00Galatasaray : Sokol MeziceSlavKurel
2.liga A
19.09.2019ČT18.00Rychlá rota : Raptors teamMilo1Michal
19.09.2019ČT19.15Celtic : Moravan CholinaSlavTomiga
20.09.201917.00FC Chořelice : FC LoučanyChořŽenožička
20.09.201917.00FC Hroší stavby : Bílá pumaSlavKurel
20.09.201918.15Koník Litovel : United PlayersŠkolaŘíha
20.09.201920.15FC Křídla : Modos OlomoucSlavVavřinec
22.09.2019NE10.30FC Luběnice : SK Profit NVLubLátal
2.liga B
16.09.2019PO19.00Olpran : Meta PohořanyMilo1Antoš
16.09.2019PO19.00Galacticos : Roko SamotiškySlavTomiga
19.09.2019ČT18.00Sokol Dubany : FoxhuntersDubŠvancara
20.09.201918.00Kamerun : P.balet 99GrygDráb
21.09.2019SO10.30Lazce United : FC HoliceČerKurel
21.09.2019SO10.30SK Mrsklesy : SK HoliceMrskAntoníček
22.09.2019NE10.00Dorespo Lošov : RestomaLošHudec
3.liga A
18.09.2019ST18.00Sokol Křelov B : SchwarzbachKHorecký
18.09.2019ST18.00FC Nasa : SedliskoNasoŽenožička
19.09.2019ČT18.00FK Sigma Lutín : FC Peklo NVLut1NavrátilM
20.09.201918.00Sokolka Horka B : SK NákloHorNavrátilG
20.09.201918.00Arsenal Loučany : FC RatajeLoučLátal
20.09.201918.00Sokol Unčovice : FK BřuchotínUnčHorecký
20.09.201919.00Sokolka Horka A : Sokol Křelov AHorNavrátilG
3.liga B
18.09.2019ST17.15Mlha team : BarbarVBPerutka
20.09.201917.00Draci : Topmon BukovanyVBPerutka
20.09.201918.00Atl. Bystrovany : MK Dl. LoučkaBystHudec
20.09.201918.00FK Krčmaň 97 : Hurikán VBKrčCoufal
20.09.201918.00Bulldog Pňovice : AC KarasovPňovMichal
20.09.201919.00Dyn. Bystrovany : SK KopečekBystHudec
21.09.2019SO10.30Rotor LBT : BSK MlýnBohuAntoš
3.liga C
18.09.2019ST18.00J.A.H. : FC BrokyMilo1Valenta
18.09.2019ST18.00FC Alcatraz : Tichej koutekSlavVavřinec
19.09.2019ČT20.15El. Otáhal B : Zelené baletMilo1Antoš
20.09.201918.00Nano Complex : FC ZRTV LokoMilo2Valenta
20.09.201919.15Domino : OSŽ CommandoMilo2Švancara
21.09.2019SO8.30Real stars : AcadémicaSlavTomiga
21.09.2019SO9.30Second Wave : PoštaSlavTomiga
3.liga D
18.09.2019ST19.00FC Creditas : BažantiMilo1Valenta
19.09.2019ČT17.00Buff-belt : Blues rockSlavCoufal
19.09.2019ČT20.15Geoboys : 1.FC ČernovírSlavTomiga
20.09.201917.00El. Otáhal A : F1Milo2Valenta
20.09.201918.00FC Bubeník 1970 : Hajduk OlomoucNSDvořák
20.09.201919.15Sportbar Sigma : FC PodlasSlavVavřinec
20.09.201920.15Chalapeňos : FC FiascoMilo2Švancara
4.liga A
18.09.2019ST20.15MK Jívová : AC Jojo UnitedMilo1Valenta
19.09.2019ČT18.00FC Štok B.Lhota : MK ChudobínB.LhNavrátilG
20.09.201917.00Dřeváci Pňovice : ŽerotínPňovMichal
20.09.201917.00FK Rozvadovice : FC BastilaRozvŘíha
20.09.201918.00Základ.Hnoyland : KMK BřezovéHnojRybnikář
20.09.201918.00FC Tigers : Ajax PivodamÚjeKoutný
20.09.201919.00FC Braník : KZT ŠtěpánovNSDvořák
4.liga B
19.09.2019ČT17.00Zero spiel : DarksideMilo1
20.09.201917.00Buldog Unčovice : FC LutínUnčHorecký
21.09.2019SO10.00FC IJZ : Zora clubHlušHudec
21.09.2019SO10.45Erena : FC SkrbeňSlavTomiga
22.09.2019NE9.30FC Bublákov : MFK SuchoniceLubLátal
22.09.2019NE9.30SK Slatinky : OdraSlatPřidal
22.09.2019NE10.30Sokol Slatinky : LeadersSlatPřidal
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:mfolomouc@seznam.cz
Nenahlášené výsledky
  ?26 kolo
AC Karasov  Buff-belt
Elektro Otáhal B  FC Braník
Aktuální výsledky
Odložená utkání
Archiv
Sponzor stránek
AKCE na sety - dres za 200,-kč
V případě zájmu Volejte kontaktní osobu fy. Hummel-pan Smékal
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc