logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 5.kolo

1.liga
01.05.202010.45Galatasaray : RoDo LegendySlavDolanský
30.04.2020ČT18.00Tonery Olomouc : FC LevotilSlavVavřinec
30.04.2020ČT18.00Inter Šternberk : Kovo DřevoMilo1Tomiga
29.04.2020ST20.15SK Véska : FC ChelseaSlavDolanský
29.04.2020ST19.15FC Skunk : PergolaSlavDolanský
29.04.2020ST18.30Real HDO : Sokol MeziceBystAntoníček
27.04.2020PO18.00Sokol Pohořany : RK Kafki PřerovSlavTomiga
2.liga A
03.05.2020NE10.30FC Luběnice : Modos OlomoucLubNavrátilM
02.05.2020SO8.30FC Hroší stavby : SK Profit NVSlavDráb
01.05.202010.45Koník Litovel : Raptors teamŠkolaŘíha
01.05.20209.30FC Křídla : FC LoučanySlavDolanský
01.05.202010.30FC Chořelice : Moravan CholinaChořNavrátilG
30.04.2020ČT19.15Celtic : United PlayersSlavDráb
30.04.2020ČT18.00Rychlá rota : Bílá pumaMilo2Švancara
2.liga B
03.05.2020NE10.00Dorespo Lošov : Roko SamotiškyLošHudec
02.05.2020SO10.30SK Mrsklesy : P.balet 99MrskAntoníček
02.05.2020SO10.30Lazce United : FoxhuntersČerKurel
01.05.202010.00Kamerun : Meta PohořanyGrygVavřinec
30.04.2020ČT18.00Sokol Dubany : SK HoliceDubCoufal
27.04.2020PO19.00Galacticos : FC HoliceSlavTomiga
27.04.2020PO19.00Olpran : RestomaMilo1Dráb
3.liga A
01.05.202010.30Sokol Unčovice : Sokol Křelov AUnčŽenožička
01.05.202010.00Arsenal Loučany : SedliskoLoučLátal
01.05.202010.30Sokolka Horka A : FC Peklo NVHorTomiga
01.05.20209.30Sokolka Horka B : FK BřuchotínHorTomiga
30.04.2020ČT18.00FK Sigma Lutín : FC RatajeLut1NavrátilM
29.04.2020ST18.00FC Nasa : SchwarzbachNasoLátal
29.04.2020ST18.00Sokol Křelov B : SK NákloKŠvancara
3.liga B
02.05.2020SO10.30Rotor LBT : BarbarBohuHudec
01.05.20208.30Draci : Hurikán VBVBPerutka
01.05.20209.30Bulldog Pňovice : MK Dl. LoučkaPňovKoutný
01.05.202010.00FK Krčmaň 97 : SK KopečekKrčCoufal
01.05.202010.45Atl. Bystrovany : BSK MlýnBystPerutka
01.05.20209.45Dyn. Bystrovany : AC KarasovBystPerutka
29.04.2020ST17.15Mlha team : Topmon BukovanyVBAntoníček
3.liga C
02.05.2020SO9.30Second Wave : FC ZRTV LokoSlavDráb
01.05.20208.30Real stars : OSŽ CommandoSlavDolanský
01.05.20209.30Nano Complex : AcadémicaMilo2Antoš
01.05.202010.30Domino : Zelené baletMilo1Kumr
30.04.2020ČT19.00El. Otáhal B : FC BrokyMilo1Tomiga
29.04.2020ST17.00FC Alcatraz : PoštaSlavKumr
29.04.2020ST18.00J.A.H. : Tichej koutekMilo1Coufal
3.liga D
01.05.202010.30FC Bubeník 1970 : FC FiascoNSKurel
01.05.202010.30Chalapeňos : Blues rockMilo2Antoš
01.05.20209.30El. Otáhal A : 1.FC ČernovírMilo1Kumr
30.04.2020ČT20.15Sportbar Sigma : BažantiSlavDráb
30.04.2020ČT17.00Buff-belt : F1SlavVavřinec
29.04.2020ST18.00Geoboys : FC PodlasSlavKumr
29.04.2020ST19.00FC Creditas : Hajduk OlomoucMilo1Coufal
4.liga A
02.05.2020SO10.00FC Tigers : AC Jojo UnitedÚjeKoutný
01.05.20209.30FK Rozvadovice : Ajax PivodamRozvŘíha
01.05.202010.30Dřeváci Pňovice : MK ChudobínPňovKoutný
01.05.20209.30FC Braník : KMK BřezovéNSKurel
01.05.202010.00Základ.Hnoyland : ŽerotínHnojRybnikář
30.04.2020ČT20.15MK Jívová : KZT ŠtěpánovMilo1Tomiga
30.04.2020ČT18.00FC Štok B.Lhota : FC BastilaB.LhNavrátilG
4.liga B
03.05.2020NE10.30Sokol Slatinky : MFK SuchoniceSlatTomiga
03.05.2020NE9.30SK Slatinky : FC LutínSlatTomiga
03.05.2020NE9.30FC Bublákov : FC SkrbeňLubNavrátilM
02.05.2020SO10.30Erena : DarksideSlavDráb
02.05.2020SO10.00FC IJZ : OdraHlušVavřinec
01.05.20209.30Buldog Unčovice : LeadersUnčŽenožička
30.04.2020ČT17.00Zero spiel : Zora clubMilo2Švancara
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:mfolomouc@seznam.cz
Nenahlášené výsledky
?14 kolo
Aktuální výsledky
Odložená utkání
Archiv
Sponzor stránek
AKCE na sety - dres za 200,-kč
V případě zájmu Volejte kontaktní osobu fy. Hummel-pan Smékal
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc