logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 5.kolo

1.liga
21.09.2020PO18.00Sokol Pohořany : Kovo DřevoSlavPerutka
23.09.2020ST18.45Real HDO : PergolaBystVláčil
23.09.2020ST20.15SK Véska : FC LevotilSlavDolanský
24.09.2020ČT18.00FC Marky Sport : Inter ŠternberkSlavTomiga
24.09.2020ČT19.00RK Kafki : GalatasaraySlavTomiga
25.09.202018.00RoDo Legendy : FC ChelseaBělkRybnikář
27.09.2020NE10.00Sokol Mezice : FC SkunkMeziŘíha
2.liga A
24.09.2020ČT17.00Rychlá rota : SK Profit NVMilo1Vláčil
24.09.2020ČT19.00Modos : United PlayersMilo2Dráb
24.09.2020ČT20.15Raptors team : El. Otáhal AMilo1Antoš
25.09.202016.30FC Chořelice : 1.FC LoučanyChořŘíha
25.09.202017.45Moravan Cholina : FC KřídlaCholŘíha
25.09.202020.15FC Hroší stavby : Celtic OlomoucSlavKurel
27.09.2020NE10.30FC Luběnice : Koník LitovelLubTomiga
2.liga B
21.09.2020PO19.00Galacticos : Lazce UnitedSlavPerutka
23.09.2020ST18.00Foxhunters : FK KrčmaňMilo1Coufal
24.09.2020ČT18.00Sokol Dubany : Dorespo LošovDubHubáček
24.09.2020ČT18.00Bílá puma : Meta PohořanyMilo1Vláčil
25.09.202018.30Kamerun : SK HoliceGrygKenša
25.09.202018.30Roko Samotišky : Pivní balet 99SamoHudec
26.09.2020SO10.30SK Mrsklesy : Restoma ŠtěpánovMrskAntoníček
3.liga A
25.09.202017.30Arsenal Loučany : FC NasaLoučLátal
25.09.202017.30FC Rataje : Sokol UnčoviceRatHubáček
25.09.202017.30FK Rozvadovice : Buldog UnčoviceRozvŽenožička
25.09.202018.00Sedlisko : Zákl. HnoylandHorCoufal
25.09.202018.00Dřeváci Pňovice : FC Peklo NVPňovMotl
25.09.202019.00SK Náklo : KMK BřezovéNáklŽenožička
11.10.2020NE10.00Bulldog Pňovice : AC KarasovPňovMotl
3.liga B
23.09.2020ST17.15Mlha team : Sokolka Horka AVBVláčil
24.09.2020ČT18.00Sokol Křelov B : Rotor LBTKŠvancara
24.09.2020ČT19.00FK Břuchotín : Dyn. BystrovanyKŠvancara
25.09.202017.00SK Kopeček : Atl. BystrovanyKopHudec
25.09.202018.00MK Dl. Loučka : Topmon BukovanyD.L.Koutný
25.09.202018.001.FC Skrbeň : Sokol Křelov ASkrbDolanský
25.09.202019.00Barbar : Sokolka Horka BBělkRybnikář
3.liga C
22.09.2020ÚT18.00FC Broky : Second WaveSlavKenša
23.09.2020ST18.00OSŽ Commando : Zero spielSlavDolanský
23.09.2020ST19.00Leaders : El. Otáhal BMilo1Coufal
23.09.2020ST19.00Académica : DarksideSlavDolanský
24.09.2020ČT19.15FC Bastila : J.A.H.Milo1Antoš
25.09.202019.00NanoComplex : Zelené baletMilo2Kumr
25.09.202019.00Real stars : FC ZRTV LokoSlavKurel
3.liga D
22.09.2020ÚT19.15Bažanti : ChalapeňosMilo1Kenša
24.09.2020ČT18.30Hurikán VB : FC 1970 BubeníkVBAntoníček
24.09.2020ČT20.15Geoboys : Erena ČernovírSlavTomiga
25.09.202018.00Hajduk Olomouc : FC FiascoMilo2Kumr
25.09.202018.00F1 : Sportbar SigmaSlavKurel
26.09.2020SO9.30Blues rock : FC CreditasSlavKumr
26.09.2020SO10.301.FC Černovír : Buff-beltSlavKumr
4.liga A
24.09.2020ČT18.00Ajax Pivodam : Sokol SlatinkyMilo2Dráb
24.09.2020ČT20.15MK Jívová : ŽerotínMilo2Dráb
25.09.202017.30Odra : FC ŠtokValenta
25.09.202019.00Sokol Skrbeň : KZT ŠtěpánovSkrbDolanský
26.09.2020SO10.00FC IJZ : Zora clubHlušAntoš
27.09.2020NE9.30FC Bublákov : FC LutínLubTomiga
27.09.2020NE10.00MFK Suchonice : MK ChudobínSuchMaidl
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:predseda@mfolomouc.cz
Nenahlášené výsledky
5.kolo  nikdo
Aktuální výsledky
Archiv
Sponzor stránek
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc
Aplikace MF Olomouc pro Android