logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 6.kolo

1.liga
30.09.2020ST18.00Pergola : RoDo LegendyMilo1Vláčil
01.10.2020ČT18.00Inter Šternberk : FC SkunkMilo1Antoš
01.10.2020ČT18.00FC Marky Sport : RK KafkiSlavVláčil
01.10.2020ČT19.15FC Chelsea : Sokol MeziceSlavDolanský
02.10.202016.30FC Levotil : Sokol PohořanyŠkolaŽenožička
02.10.202018.00Galatasaray : SK VéskaSlavVavřinec
02.10.202019.00Kovo Dřevo : Real HDOHněvHubáček
2.liga A
01.10.2020ČT17.301.FC Loučany : Celtic OlomoucLoučLátal
02.10.202017.30Koník Litovel : ModosŠkolaŽenožička
02.10.202018.00United Players : Rychlá rotaHněvHubáček
02.10.202018.00El. Otáhal A : FC Hroší stavbyMilo2Kumr
02.10.202019.00SK Profit NV : Raptors teamNVDolanský
02.10.202019.00FC Křídla : FC LuběniceSlavVavřinec
03.10.2020SO10.45FC Chořelice : Moravan CholinaChořŘíha
2.liga B
30.09.2020ST19.15Foxhunters : SK MrsklesyMilo1Dráb
01.10.2020ČT20.15SK Holice : Sokol DubanySlavDolanský
02.10.202017.30Restoma Štěpánov : Roko SamotiškyŠtěpRybnikář
02.10.202017.30Pivní balet 99 : GalacticosVěroHimr
02.10.202018.00FK Krčmaň : Dorespo LošovKrčCoufal
03.10.2020SO10.30Lazce United : Bílá pumaČerKurel
04.10.2020NE10.30Meta Pohořany : KamerunPohAntoš
3.liga A
30.09.2020ST17.30FC Nasa : Dřeváci PňoviceNasoMotl
02.10.202016.30Buldog Unčovice : KMK BřezovéUnčŘíha
02.10.202017.30FK Rozvadovice : SedliskoRozvNavrátilG
02.10.202017.30Sokol Unčovice : Arsenal LoučanyUnčŘíha
02.10.202018.00Zákl. Hnoyland : FC RatajeHnojKoutný
02.10.202018.00FC Peklo NV : Bulldog PňoviceNVDolanský
03.10.2020SO9.30AC Karasov : SK NákloHynŘíha
3.liga B
02.10.202018.00Sokolka Horka B : MK Dl. LoučkaHorŠvancara
02.10.202018.00Sokol Křelov A : SK KopečekKKenša
02.10.202018.30Atl. Bystrovany : Sokol Křelov BBystPerutka
02.10.202019.00Sokolka Horka A : BarbarHorŠvancara
02.10.202019.00FK Břuchotín : 1.FC SkrbeňKKenša
02.10.202019.30Dyn. Bystrovany : Topmon BukovanyBystPerutka
03.10.2020SO10.30Rotor LBT : Mlha teamBohuHudec
3.liga C
29.09.2020ÚT19.00Zelené balet : Real starsSlavKenša
30.09.2020ST17.00Leaders : FC BrokyMilo1Vláčil
30.09.2020ST20.15J.A.H. : NanoComplexMilo1Dráb
01.10.2020ČT17.00Zero spiel : AcadémicaMilo1Antoš
01.10.2020ČT20.15El. Otáhal B : FC ZRTV LokoMilo1Tomiga
03.10.2020SO9.30Second Wave : OSŽ CommandoSlavKumr
03.10.2020SO10.30Darkside : FC BastilaMilo2Tomiga
3.liga D
29.09.2020ÚT18.00Bažanti : GeoboysMilo2Coufal
29.09.2020ÚT19.00FC Creditas : 1.FC ČernovírMilo2Coufal
01.10.2020ČT17.00Buff-belt : F1SlavVláčil
02.10.202018.00FC 1970 Bubeník : Hajduk OlomoucNSKurel
02.10.202019.00FC Fiasco : Blues rockMilo2Kumr
03.10.2020SO9.30Chalapeňos : Sportbar SigmaMilo2Tomiga
03.10.2020SO10.30Erena Černovír : Hurikán VBSlavKumr
4.liga A
01.10.2020ČT17.30FC Štok : Ajax PivodamB.LhNavrátilG
01.10.2020ČT19.15Zora club : MK ChudobínMilo1Tomiga
02.10.202016.30KZT Štěpánov : FC BublákovŠtěpRybnikář
03.10.2020SO10.00FC IJZ : Sokol SkrbeňHlušDráb
03.10.2020SO10.00FC Lutín : OdraLutVavřinec
03.10.2020SO10.00Žerotín : MFK SuchoniceŽeroKoutný
04.10.2020NE10.00Sokol Slatinky : MK JívováSlatŘíha
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:predseda@mfolomouc.cz
Nenahlášené výsledky
5.kolo  nikdo
Aktuální výsledky
Archiv
Sponzor stránek
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc
Aplikace MF Olomouc pro Android