logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 6.kolo

1.liga
30.09.2019PO18.00Sokol Pohořany : Inter ŠternberkSlavTomiga
02.10.2019ST18.30Real HDO : RoDo LegendyBystPerutka
02.10.2019ST19.15FC Skunk : FC LevotilSlavDolanský
02.10.2019ST20.15SK Véska : Sokol MeziceSlavDolanský
03.10.2019ČT18.00Tonery Olomouc : Kovo DřevoSlavDolanský
03.10.2019ČT19.15RK Kafki Přerov : FC ChelseaSlavTomiga
04.10.201918.00Galatasaray : PergolaSlavDolanský
2.liga A
03.10.2019ČT18.00Rychlá rota : SK Profit NVMilo1Vavřinec
03.10.2019ČT20.15Raptors team : Bílá pumaMilo1Dráb
04.10.201917.30FC Chořelice : United PlayersChořNavrátilG
04.10.201917.30Koník Litovel : CelticŠkolaŘíha
04.10.201919.15FC Křídla : Moravan CholinaSlavKurel
04.10.201920.15FC Hroší stavby : Modos OlomoucSlavKurel
06.10.2019NE10.30FC Luběnice : FC LoučanyLubLátal
2.liga B
30.09.2019PO19.00Olpran : Roko SamotiškyMilo1Antoš
30.09.2019PO19.00Galacticos : Dorespo LošovSlavTomiga
02.10.2019ST20.15FC Holice : FoxhuntersMilo1Antoš
03.10.2019ČT18.00Sokol Dubany : P.balet 99DubHorecký
04.10.201917.30Kamerun : RestomaGrygMichal
05.10.2019SO10.30Lazce United : SK HoliceČerKurel
05.10.2019SO10.30SK Mrsklesy : Meta PohořanyMrskAntoníček
3.liga A
02.10.2019ST17.30FC Nasa : SK NákloNasoŽenožička
03.10.2019ČT17.30FK Sigma Lutín : SedliskoLut1NavrátilM
04.10.201917.30Arsenal Loučany : SchwarzbachLoučLátal
04.10.201918.00Sokolka Horka B : Sokol Křelov BHorŠvancara
04.10.201919.00Sokolka Horka A : FC RatajeHorŠvancara
04.10.201919.00FK Břuchotín : Sokol Křelov AKTomiga
06.10.2019NE10.30Sokol Unčovice : FC Peklo NVUnčVavřinec
3.liga B
02.10.2019ST17.15Mlha team : Hurikán VBVBPerutka
04.10.201917.00Draci : SK KopečekVBPerutka
04.10.201917.30AC Karasov : MK Dl. LoučkaHynHorecký
04.10.201918.00Atl. Bystrovany : BarbarBystDráb
04.10.201919.00Dyn. Bystrovany : FK Krčmaň 97BystDráb
05.10.2019SO9.30Bulldog Pňovice : BSK MlýnPňovŘíha
05.10.2019SO10.30Rotor LBT : Topmon BukovanyBohuHudec
3.liga C
02.10.2019ST17.00J.A.H. : PoštaMilo1Valenta
02.10.2019ST17.00Académica : OSŽ CommandoSlavŠvancara
02.10.2019ST18.00FC Alcatraz : FC ZRTV LokoSlavŠvancara
03.10.2019ČT19.15El. Otáhal B : Tichej koutekMilo1Dráb
04.10.201917.00Nano Complex : Second WaveMilo2Valenta
04.10.201917.00Real stars : Zelené baletSlavDolanský
04.10.201919.15Domino : FC BrokyMilo2Vavřinec
3.liga D
02.10.2019ST18.00FC Creditas : FC FiascoMilo1Valenta
03.10.2019ČT17.00Buff-belt : 1.FC ČernovírSlavDolanský
03.10.2019ČT20.15Geoboys : BažantiSlavTomiga
04.10.201918.00El. Otáhal A : FC PodlasMilo2Valenta
04.10.201920.15Chalapeňos : FC Bubeník 1970Milo2Vavřinec
05.10.2019SO8.30Blues rock : F1SlavAntoš
05.10.2019SO10.45Sportbar Sigma : Hajduk OlomoucSlavAntoš
4.liga A
02.10.2019ST19.15MK Jívová : KMK BřezovéMilo1Antoš
03.10.2019ČT17.00FC Štok B.Lhota : Ajax PivodamB.LhNavrátilG
04.10.201917.30Základ.Hnoyland : FC BraníkHnojRybnikář
04.10.201917.30FK Rozvadovice : AC Jojo UnitedRozvCoufal
04.10.201917.30FC Tigers : KZT ŠtěpánovÚjeKoutný
05.10.2019SO10.00Žerotín : MK ChudobínŽeroRybnikář
05.10.2019SO10.30Dřeváci Pňovice : FC BastilaPňovŘíha
4.liga B
03.10.2019ČT17.00Zero spiel : OdraMilo1
05.10.2019SO9.30Erena : Zora clubSlavAntoš
05.10.2019SO10.00FC Lutín : LeadersLut2NavrátilM
06.10.2019NE9.30FC Bublákov : DarksideLubLátal
06.10.2019NE9.30SK Slatinky : FC IJZSlatPřidal
06.10.2019NE9.30Buldog Unčovice : MFK SuchoniceUnčVavřinec
06.10.2019NE10.30Sokol Slatinky : FC SkrbeňSlatPřidal
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:mfolomouc@seznam.cz
Nenahlášené výsledky
?12 kolo  RK Kafki Přerov
Aktuální výsledky
Odložená utkání
Archiv
Sponzor stránek
AKCE na sety - dres za 200,-kč
V případě zájmu Volejte kontaktní osobu fy. Hummel-pan Smékal
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc