logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 7.kolo

1.liga
15.05.202018.00Galatasaray : FC LevotilSlavKumr
14.05.2020ČT18.00Tonery Olomouc : Inter ŠternberkSlavTomiga
14.05.2020ČT19.00RK Kafki Přerov : Sokol MeziceMilo2NavrátilG
13.05.2020ST20.15SK Véska : RoDo LegendySlavDolanský
13.05.2020ST19.15FC Skunk : Kovo DřevoSlavDolanský
13.05.2020ST18.30Real HDO : PergolaBystHudec
11.05.2020PO18.00Sokol Pohořany : FC ChelseaSlavKumr
2.liga A
17.05.2020NE10.30FC Luběnice : Moravan CholinaLubDráb
15.05.202018.15Koník Litovel : Bílá pumaŠkolaŽenožička
15.05.202020.15FC Křídla : United PlayersSlavKurel
15.05.202019.15FC Hroší stavby : FC LoučanySlavKurel
15.05.202017.00FC Chořelice : CelticChořCoufal
14.05.2020ČT20.15Raptors team : SK Profit NVMilo1Dráb
14.05.2020ČT18.00Rychlá rota : Modos OlomoucMilo1Coufal
2.liga B
16.05.2020SO10.30SK Mrsklesy : RestomaMrskAntoníček
16.05.2020SO10.30Lazce United : P.balet 99ČerKurel
15.05.202018.00Kamerun : Roko SamotiškyGrygVavřinec
14.05.2020ČT18.00Sokol Dubany : Meta PohořanyDubŠvancara
13.05.2020ST20.15FC Holice : SK HoliceMilo1Tomiga
11.05.2020PO19.00Galacticos : FoxhuntersSlavKumr
11.05.2020PO19.00Olpran : Dorespo LošovMilo1Švancara
3.liga A
15.05.202017.00Sokol Unčovice : FC RatajeUnčŘíha
15.05.202018.00Arsenal Loučany : SK NákloLoučLátal
15.05.202019.00FK Břuchotín : FC Peklo NVKDolanský
15.05.202019.00Sokolka Horka A : SedliskoHorDráb
15.05.202018.00Sokolka Horka B : Sokol Křelov AHorDráb
14.05.2020ČT18.30FK Sigma Lutín : SchwarzbachLut1NavrátilM
13.05.2020ST18.00FC Nasa : Sokol Křelov BNasoŽenožička
3.liga B
16.05.2020SO9.30Bulldog Pňovice : BarbarPňovKoutný
16.05.2020SO10.30Rotor LBT : Hurikán VBBohuHudec
15.05.202017.00Draci : FK Krčmaň 97VBPerutka
15.05.202018.15AC Karasov : BSK MlýnHynCoufal
15.05.202019.00Atl. Bystrovany : Topmon BukovanyBystHudec
15.05.202018.00Dyn. Bystrovany : MK Dl. LoučkaBystHudec
13.05.2020ST17.15Mlha team : SK KopečekVBHudec
3.liga C
15.05.202017.00Real stars : FC BrokySlavKumr
15.05.202019.15Domino : Tichej koutekMilo1Švancara
15.05.202017.00Nano Complex : OSŽ CommandoMilo1Valenta
14.05.2020ČT19.15El. Otáhal B : PoštaMilo1Dráb
13.05.2020ST18.00FC Alcatraz : Second WaveSlavVavřinec
13.05.2020ST17.00Académica : Zelené baletSlavVavřinec
13.05.2020ST18.00J.A.H. : FC ZRTV LokoMilo1Tomiga
3.liga D
16.05.2020SO9.30Blues rock : 1.FC ČernovírSlavKumr
15.05.202020.15Chalapeňos : F1Milo1Švancara
15.05.202018.00El. Otáhal A : BažantiMilo1Valenta
14.05.2020ČT20.15Geoboys : Hajduk OlomoucSlavAntoš
14.05.2020ČT19.15Sportbar Sigma : FC FiascoSlavAntoš
14.05.2020ČT17.00Buff-belt : FC PodlasSlavTomiga
13.05.2020ST19.00FC Creditas : FC Bubeník 1970Milo1Tomiga
4.liga A
16.05.2020SO10.00Žerotín : FC BastilaŽeroRybnikář
16.05.2020SO10.30Dřeváci Pňovice : Ajax PivodamPňovKoutný
15.05.202018.00FC Tigers : KMK BřezovéÚjeKoutný
15.05.202017.00FK Rozvadovice : KZT ŠtěpánovRozvŽenožička
15.05.202018.00Základ.Hnoyland : MK ChudobínHnojRybnikář
14.05.2020ČT20.00MK Jívová : FC BraníkMilo2NavrátilG
14.05.2020ČT18.00FC Štok B.Lhota : AC Jojo UnitedB.LhŘíha
4.liga B
17.05.2020NE10.30Sokol Slatinky : DarksideSlatNavrátilM
17.05.2020NE9.30SK Slatinky : LeadersSlatNavrátilM
17.05.2020NE9.30FC Bublákov : Zora clubLubDráb
16.05.2020SO10.30Erena : OdraSlavKumr
15.05.202018.00Buldog Unčovice : FC SkrbeňUnčŘíha
14.05.2020ČT17.00Zero spiel : FC IJZMilo1Coufal
14.05.2020ČT17.15FC Lutín : MFK SuchoniceLut2
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:predseda@mfolomouc.cz
Nenahlášené výsledky
?14 kolo
Aktuální výsledky
Odložená utkání
Archiv
Sponzor stránek
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc
Aplikace MF Olomouc pro Android