logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 7.kolo

1.liga
05.10.2020PO18.00Sokol Pohořany : GalatasaraySlavDráb
07.10.2020ST18.45Real HDO : FC LevotilBystPerutka
07.10.2020ST19.15FC Skunk : FC ChelseaSlavDolanský
07.10.2020ST20.15SK Véska : FC Marky SportSlavDolanský
08.10.2020ČT19.00RK Kafki : Inter ŠternberkSlavTomiga
09.10.202018.00RoDo Legendy : Kovo DřevoBělkDolanský
11.10.2020NE10.00Sokol Mezice : PergolaMeziVavřinec
2.liga A
07.10.2020ST18.00Celtic Olomouc : El. Otáhal ASlavVláčil
08.10.2020ČT17.00Rychlá rota : Koník LitovelMilo1Vláčil
08.10.2020ČT19.00Modos : FC KřídlaMilo2Látal
08.10.2020ČT20.15Raptors team : United PlayersMilo1Antoš
09.10.202019.15FC Hroší stavby : SK Profit NVSlavKumr
11.10.2020NE10.30FC Luběnice : FC ChořeliceLubTomiga
11.10.2020NE10.45Moravan Cholina : 1.FC LoučanyCholŘíha
2.liga B
05.10.2020PO19.00Galacticos : Restoma ŠtěpánovSlavDráb
08.10.2020ČT18.00Sokol Dubany : Meta PohořanyDubHubáček
08.10.2020ČT18.00Bílá puma : Pivní balet 99Milo1Vláčil
09.10.202018.30Kamerun : Lazce UnitedGrygKenša
09.10.202018.30Roko Samotišky : FoxhuntersSamoHudec
10.10.2020SO10.30SK Mrsklesy : FK KrčmaňMrskAntoníček
11.10.2020NE10.00Dorespo Lošov : SK HoliceLošHudec
3.liga A
09.10.202017.00KMK Březové : AC KarasovBřezŽenožička
09.10.202017.00Arsenal Loučany : Zákl. HnoylandLoučLátal
09.10.202017.00FC Rataje : FK RozvadoviceRatŘíha
09.10.202018.00Sedlisko : Buldog UnčoviceHorAntoš
09.10.202018.00Dřeváci Pňovice : Sokol UnčovicePňovRybnikář
09.10.202018.30SK Náklo : FC Peklo NVNáklŽenožička
09.10.202019.00Bulldog Pňovice : FC NasaPňovRybnikář
3.liga B
07.10.2020ST17.15Mlha team : Atl. BystrovanyVBPerutka
07.10.2020ST18.00Sokol Křelov B : Sokol Křelov AKHubáček
09.10.202017.00Topmon Bukovany : Sokolka Horka BBukDráb
09.10.202017.00SK Kopeček : FK BřuchotínKopHudec
09.10.202018.00MK Dl. Loučka : Sokolka Horka AD.L.Koutný
09.10.202018.001.FC Skrbeň : Dyn. BystrovanySkrbŠvancara
09.10.202019.00Barbar : Rotor LBTBělkDolanský
3.liga C
06.10.2020ÚT19.00FC Broky : El. Otáhal BSlavKenša
07.10.2020ST17.00OSŽ Commando : LeadersSlavVláčil
08.10.2020ČT18.00Académica : Second WaveSlavTomiga
08.10.2020ČT19.15FC Bastila : Zero spielMilo1Antoš
09.10.202018.00FC ZRTV Loko : Zelené baletMilo2Coufal
09.10.202018.00Real stars : J.A.H.SlavKumr
09.10.202019.15NanoComplex : DarksideMilo2Coufal
3.liga D
06.10.2020ÚT18.00Sportbar Sigma : Buff-beltSlavKenša
08.10.2020ČT18.30Hurikán VB : BažantiVBAntoníček
08.10.2020ČT20.15Geoboys : ChalapeňosSlavTomiga
09.10.202017.00Hajduk Olomouc : Erena ČernovírMilo2Coufal
09.10.202017.00F1 : FC CreditasSlavKumr
10.10.2020SO9.30Blues rock : FC 1970 BubeníkSlavVavřinec
10.10.2020SO10.301.FC Černovír : FC FiascoSlavVavřinec
4.liga A
08.10.2020ČT18.00Ajax Pivodam : FC LutínMilo2Látal
08.10.2020ČT20.15MK Jívová : FC ŠtokMilo2Látal
09.10.202017.00Odra : KZT ŠtěpánovValenta
09.10.202019.00Sokol Skrbeň : Zora clubSkrbŠvancara
11.10.2020NE9.30MK Chudobín : ŽerotínChudŘíha
11.10.2020NE9.30FC Bublákov : FC IJZLubTomiga
11.10.2020NE10.00MFK Suchonice : Sokol SlatinkySuchMaidl
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:predseda@mfolomouc.cz
Nenahlášené výsledky
5.kolo  nikdo
Aktuální výsledky
Archiv
Sponzor stránek
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc
Aplikace MF Olomouc pro Android