logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 7.kolo

1.liga
03.10.2018ST19.15Real HDO : GalatasarayBystPerutka
04.10.2018ČT18.00FC Skunk : SK VéskaSlav1Vláčil
05.10.201818.00RoDo Legendy : RK Kafki PřerovBělkDolanský
05.10.201819.00FC Křídla : PergolaSlav1Kumr
06.10.2018SO10.30SK Mrsklesy : Sokol MeziceMrskAntoníček
06.10.2018SO10.30FC Levotil : Tonery OlomoucŠkolaNavrátilG
07.10.2018NE10.30Sokol Pohořany : Moravan CholinaPohTomiga
2.liga A
01.10.2018PO19.00Olpran : Lazce UnitedMilo1Švancara
03.10.2018ST17.00FC Loučany : KamerunLoučLátal
03.10.2018ST18.00Foxhunters : Bílá pumaMilo1Coufal
04.10.2018ČT20.15Elektro Ot. B : P.balet 99Milo2Kumr
05.10.201817.00Kovo Dřevo : GalacticosHněvAntoš
05.10.201818.00United Players : Sokol DubanyHněvAntoš
07.10.2018NE10.30FC Luběnice : FC RatajeLubLátal
2.liga B
04.10.2018ČT17.00Raptors team : Mix juniorMilo1Kurel
04.10.2018ČT19.15Modos Olomouc : Shake and BakeMilo2Kumr
04.10.2018ČT19.15FC Chelsea : FC ChořeliceSlav1Tomiga
04.10.2018ČT20.15Inter Šternberk : RestomaMilo1Antoš
05.10.201817.00Rychlá rota : SK Profit NVMilo1Vláčil
06.10.2018SO9.30Schwarzbach : FC Hroší stavbyŠkolaNavrátilG
07.10.2018NE9.30Meta Pohořany : CelticPohTomiga
3.liga A
05.10.201817.00AC Karasov : Koník LitovelHynŠvancara
05.10.201818.00Sokolka Horka B : FC NasaHorHorecký
05.10.201819.00Barbar : Sokol Křelov ABělkDolanský
05.10.201819.00Sokolka Horka A : FC Peklo NVHorHorecký
05.10.201819.00FK Břuchotín : SedliskoKMichal
06.10.2018SO10.00Sokol Žerotín : SK NákloŽeroRybnikář
06.10.2018SO10.30MK Dl.Loučka : Sokol UnčoviceD.L.Koutný
3.liga B
03.10.2018ST19.15Creditas : Atletico HanáMilo1Vavřinec
05.10.201817.00SK Kopeček : Zelené baletKopHudec
05.10.201817.00FC ZRTV Loko : FC BrokyMilo2Tomiga
05.10.201818.00J.A.H. : MK JívováMilo1Vláčil
05.10.201818.00FC Bubeník 1970 : ChalapeňosNSKurel
05.10.201818.15Roko Samotišky : Elektro Ot. ASamoHudec
05.10.201819.15FC Fiasco : FK Krčmaň 97Milo2Tomiga
3.liga C
03.10.2018ST20.15FC Holice : DominoMilo1Vavřinec
04.10.2018ČT17.00Hajduk Olomouc : OSŽ CommandoMilo2Švancara
04.10.2018ČT18.00FC Podlas : PoštaMilo1Kurel
04.10.2018ČT18.00Ajax Pivodam : Real starsMilo2Švancara
04.10.2018ČT20.15SK Holice : FC AlcatrazSlav1Tomiga
05.10.201817.00Arsenal Loučany : Blues rockLoučLátal
07.10.2018NE10.30Tichej koutek : Sigma LutínMilo2Kumr
3.liga D
04.10.2018ČT17.00Buff-belt : DraciSlav1Vláčil
04.10.2018ČT18.30Hurikán VB : Mlha teamVBPerutka
04.10.2018ČT19.15FC Bastila : Dyn.BystrovanyMilo1Antoš
05.10.201818.00Nano Trade : At.BystrovanyMilo2Tomiga
06.10.2018SO9.301.FC Černovír : F1Slav1Dvořák
06.10.2018SO10.30Rotor LBT : GeoboysBohuHudec
07.10.2018NE10.00Dorespo Lošov : Sportbar SigmaLošHudec
4.liga A
05.10.201817.00KMK Březové : Újezd boysBřezŘíha
05.10.201817.00Základ.Hnoyland : FK RozvadoviceHnojRybnikář
05.10.201817.00MK Chudobín : FC Štok B.LhotaChudŽenožička
05.10.201817.00FC Tigers : FC SkrbeňÚjeKoutný
06.10.2018SO9.30Karpat Uničov : Buldog UnčoviceD.L.Koutný
06.10.2018SO10.00Bulldog Pňovice : Sokol Křelov BPňovMichal
4.liga B
05.10.201817.00Sokol Olšany : AcadémicaOlšNavrátilM
05.10.201819.00FC Braník : AC Jojo UnitedNSKurel
07.10.2018NE9.30FC Bublákov : Kaprodrom KlubLubLátal
07.10.2018NE9.30Zora club : FC LutínMilo2Kumr
07.10.2018NE10.00SK Slatinky : BažantiSlatPřidal
4.liga C
01.10.2018PO18.00Arsenal FC : Topmo. BukovanyMilo1Švancara
03.10.2018ST17.00Leaders : OdraMilo1Coufal
05.10.201818.00FC Partyzán : FC IJZSlav1Kumr
05.10.201819.15Zero Spiel : KZT ŠtěpánovMilo1Vláčil
06.10.2018SO10.30Second Wave : WP rebelsSlav1Dvořák
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:mfolomouc@seznam.cz
Nenahlášené výsledky
  12 kolo
Buff-belt  Elektro Otáhal A
Kamerun
Aktuální výsledky
Odložená utkání
Archiv
Sponzor stránek
AKCE na sety - dres za 200,-kč
V případě zájmu Volejte kontaktní osobu fy. Hummel-pan Smékal
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc
Aplikace MF Olomouc pro Android