logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 8.kolo

1.liga
14.10.2020ST18.00Pergola : FC SkunkMilo1Tomiga
15.10.2020ČT18.00Inter Šternberk : FC ChelseaMilo1Vláčil
15.10.2020ČT18.00FC Marky Sport : Sokol PohořanySlavDolanský
15.10.2020ČT19.00RK Kafki : SK VéskaSlavDolanský
16.10.202018.00Galatasaray : Real HDOSlavPerutka
16.10.202019.00Kovo Dřevo : Sokol MeziceHněvTomiga
17.10.2020SO9.30FC Levotil : RoDo LegendyŠkolaKoutný
2.liga A
15.10.2020ČT17.001.FC Loučany : El. Otáhal ALoučLátal
16.10.202018.00United Players : FC Hroší stavbyHněvTomiga
16.10.202019.00SK Profit NV : Celtic OlomoucNVŽenožička
16.10.202019.00FC Křídla : Rychlá rotaSlavPerutka
17.10.2020SO10.30Koník Litovel : Raptors teamŠkolaKoutný
18.10.2020NE9.30FC Chořelice : ModosChořŘíha
18.10.2020NE10.45Moravan Cholina : FC LuběniceCholŘíha
2.liga B
14.10.2020ST17.00Foxhunters : GalacticosMilo1Tomiga
16.10.202017.00Pivní balet 99 : KamerunVěroHimr
16.10.202018.00FK Krčmaň : SK HoliceKrčCoufal
17.10.2020SO10.30Lazce United : Sokol DubanyČerAntoš
17.10.2020SO10.30SK Mrsklesy : Roko SamotiškyMrskAntoníček
18.10.2020NE10.30Meta Pohořany : Dorespo LošovPohHudec
18.10.2020NE10.30Restoma Štěpánov : Bílá pumaŠtěpDráb
3.liga A
14.10.2020ST17.00FC Nasa : SK NákloNasoMotl
16.10.202017.00FK Rozvadovice : Arsenal LoučanyRozvŘíha
16.10.202018.00Zákl. Hnoyland : Dřeváci PňoviceHnojRybnikář
16.10.202018.00Sedlisko : FC RatajeHorDráb
16.10.202018.00FC Peklo NV : KMK BřezovéNVŽenožička
18.10.2020NE9.30Buldog Unčovice : AC KarasovUnčVavřinec
18.10.2020NE10.30Sokol Unčovice : Bulldog PňoviceUnčVavřinec
3.liga B
16.10.202018.00Sokol Křelov A : Mlha teamKHubáček
16.10.202018.001.FC Skrbeň : SK KopečekSkrbKenša
16.10.202018.30Atl. Bystrovany : BarbarBystHudec
16.10.202019.00Sokolka Horka A : Topmon BukovanyHorDráb
16.10.202019.00FK Břuchotín : Sokol Křelov BKHubáček
16.10.202019.30Dyn. Bystrovany : Sokolka Horka BBystHudec
17.10.2020SO10.30Rotor LBT : MK Dl. LoučkaBohuHudec
3.liga C
13.10.2020ÚT17.00FC Broky : OSŽ CommandoMilo2Vláčil
13.10.2020ÚT19.15J.A.H. : FC ZRTV LokoMilo2Vláčil
14.10.2020ST19.15Leaders : AcadémicaMilo1Švancara
15.10.2020ČT17.00Zero spiel : NanoComplexMilo1Vláčil
15.10.2020ČT20.15El. Otáhal B : Zelené baletMilo1Antoš
17.10.2020SO9.30Second Wave : FC BastilaSlavKurel
17.10.2020SO10.30Darkside : Real starsMilo2Kumr
3.liga D
13.10.2020ÚT18.00Bažanti : Hajduk OlomoucMilo2Vláčil
14.10.2020ST20.15FC Creditas : Sportbar SigmaMilo1Švancara
15.10.2020ČT20.15Geoboys : Hurikán VBSlavDolanský
16.10.202018.00FC 1970 Bubeník : 1.FC ČernovírNSKumr
16.10.202020.15FC Fiasco : F1SlavPerutka
17.10.2020SO9.30Chalapeňos : Buff-beltMilo2Kumr
17.10.2020SO10.30Erena Černovír : Blues rockSlavKurel
4.liga A
15.10.2020ČT19.15Zora club : ŽerotínMilo1Antoš
16.10.202019.00Sokol Skrbeň : FC BublákovSkrbKenša
17.10.2020SO9.00FC IJZ : OdraHlušHudec
17.10.2020SO10.00FC Lutín : MK JívováLutŘíha
18.10.2020NE9.30KZT Štěpánov : Ajax PivodamŠtěpDráb
18.10.2020NE10.00FC Štok : MFK SuchoniceB.LhNavrátilG
18.10.2020NE10.00Sokol Slatinky : MK ChudobínSlatDolanský
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:predseda@mfolomouc.cz
Nenahlášené výsledky
7.kolo  nikdo
Aktuální výsledky
Archiv
Sponzor stránek
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc
Aplikace MF Olomouc pro Android