logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 8.kolo

1.liga
09.10.2018ÚT19.15Pergola : Real HDOMilo1Vláčil
10.10.2018ST20.00SK Véska : RK Kafki PřerovVésDolanský
11.10.2018ČT18.00Tonery Olomouc : RoDo LegendySlav1Kurel
11.10.2018ČT20.15FC Skunk : FC KřídlaSlav1Kumr
12.10.201817.00Moravan Cholina : FC LevotilCholŽenožička
12.10.201818.00Galatasaray : SK MrsklesySlav1Tomiga
14.10.2018NE10.00Sokol Mezice : Sokol PohořanyMeziNavrátilG
2.liga A
08.10.2018PO19.00Galacticos : OlpranSlav1Coufal
10.10.2018ST17.00FC Loučany : FoxhuntersLoučLátal
11.10.2018ČT18.00Sokol Dubany : Kovo DřevoDubMichal
12.10.201817.00Kamerun : FC RatajeGrygVavřinec
12.10.201817.00P.balet 99 : United PlayersVěroKrál
12.10.201820.15Bílá puma : Elektro Ot. BMilo1Kumr
13.10.2018SO10.30Lazce United : FC LuběniceČerMichal
2.liga B
09.10.2018ÚT18.00Mix junior : Modos OlomoucMilo1Vláčil
11.10.2018ČT19.15FC Chelsea : Raptors teamSlav1Kumr
12.10.201817.00FC Chořelice : RestomaChořNavrátilG
12.10.201819.15Celtic : SchwarzbachSlav1Kurel
13.10.2018SO10.30FC Hroší stavby : Inter ŠternberkSlav1Tomiga
13.10.2018SO10.45Shake and Bake : Rychlá rotaMilo2Antoš
14.10.2018NE10.30SK Profit NV : Meta PohořanyNVŘíha
3.liga A
10.10.2018ST17.00FC Nasa : Sokol ŽerotínNasoNavrátilG
12.10.201817.00Koník Litovel : Sokolka Horka AŠkolaŘíha
12.10.201818.00Sedlisko : Sokol UnčoviceHorŠvancara
12.10.201818.00Sokol Křelov A : AC KarasovKDolanský
12.10.201818.30SK Náklo : MK Dl.LoučkaNáklNavrátilG
12.10.201819.00FK Břuchotín : BarbarKDolanský
14.10.2018NE9.30FC Peklo NV : Sokolka Horka BNVŘíha
3.liga B
09.10.2018ÚT18.00Zelené balet : Atletico HanáSlav1Švancara
09.10.2018ÚT19.15FC Broky : FC FiascoSlav1Vavřinec
10.10.2018ST20.15MK Jívová : CreditasSlav1Antoš
12.10.201817.00SK Kopeček : Roko SamotiškyKopHudec
12.10.201818.00FK Krčmaň 97 : J.A.H.KrčCoufal
12.10.201818.00Elektro Ot. A : FC Bubeník 1970Milo1Kumr
13.10.2018SO9.30Chalapeňos : FC ZRTV LokoMilo2Antoš
3.liga C
08.10.2018PO20.00Blues rock : Hajduk OlomoucSlav1Coufal
09.10.2018ÚT20.15FC Alcatraz : PoštaSlav1Vavřinec
10.10.2018ST19.15OSŽ Commando : FC PodlasSlav1Antoš
11.10.2018ČT17.00Sigma Lutín : Arsenal LoučanyLut1NavrátilM
11.10.2018ČT17.00SK Holice : FC HoliceSlav1Kurel
12.10.201817.00Real stars : Tichej koutekSlav1Tomiga
12.10.201819.00Domino : Ajax PivodamMilo1Kumr
3.liga D
09.10.2018ÚT17.00Buff-belt : FC BastilaSlav1Švancara
10.10.2018ST17.15Mlha team : Rotor LBTVBPerutka
12.10.201817.00Draci : GeoboysVBPerutka
12.10.201818.30At.Bystrovany : 1.FC ČernovírBystAntoš
12.10.201820.15Sportbar Sigma : Nano TradeSlav1Kurel
13.10.2018SO9.30F1 : Hurikán VBSlav1Tomiga
14.10.2018NE9.30Dyn.Bystrovany : Dorespo LošovBystHudec
4.liga A
11.10.2018ČT17.00FC Štok B.Lhota : Karpat UničovB.LhNavrátilG
11.10.2018ČT18.00Sokol Křelov B : Dřeváci PňoviceKHorecký
12.10.201817.00KMK Březové : Základ.HnoylandBřezLátal
12.10.201817.00FK Rozvadovice : FC TigersRozvVláčil
12.10.201818.00FC Skrbeň : Bulldog PňoviceSkrbMichal
13.10.2018SO10.00Újezd boys : Buldog UnčoviceÚjeKoutný
4.liga B
09.10.2018ÚT17.00Bažanti : FC BraníkMilo1Vláčil
10.10.2018ST18.00Académica : FC BublákovSlav1Antoš
13.10.2018SO8.30AC Jojo United : Zora clubMilo2Antoš
13.10.2018SO10.00FC Lutín : DarksideLut2NavrátilM
14.10.2018NE10.00Sokol Slatinky : SK SlatinkySlatPřidal
4.liga C
11.10.2018ČT17.00BSK Mlýn : LeadersMrskAntoníček
12.10.201817.00Topmo. Bukovany : Zero SpielBukAntoš
12.10.201817.00Odra : FC PartyzánValenta
13.10.2018SO10.00FC IJZ : Second WaveHlušHorecký
14.10.2018NE10.00WP rebels : ErenaPřásValenta
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:mfolomouc@seznam.cz
Nenahlášené výsledky
4kolo  F1
FC Alcatraz  Geoboys
Inter Šternberk  Real stars
Aktuální výsledky
Archiv
Sponzor stránek
AKCE na sety - dres za 200,-kč
V případě zájmu Volejte kontaktní osobu fy. Hummel-pan Smékal
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc
Aplikace MF Olomouc pro Android