logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 9.kolo

1.liga
29.05.202018.00Galatasaray : Inter ŠternberkSlavKumr
29.05.202019.00RK Kafki Přerov : PergolaMilo2Dolanský
28.05.2020ČT19.15FC Chelsea : RoDo LegendySlavTomiga
27.05.2020ST20.15SK Véska : FC LevotilSlavDolanský
27.05.2020ST19.15FC Skunk : Tonery OlomoucSlavDolanský
27.05.2020ST19.00Real HDO : Kovo DřevoBystAntoníček
25.05.2020PO18.00Sokol Pohořany : Sokol MeziceSlavTomiga
2.liga A
31.05.2020NE10.30FC Luběnice : CelticLubNavrátilM
29.05.202018.30Koník Litovel : SK Profit NVŠkolaŘíha
29.05.202020.15FC Hroší stavby : United PlayersSlavKurel
29.05.202019.15FC Křídla : FC ChořeliceSlavKurel
28.05.2020ČT20.15Raptors team : FC LoučanyMilo1Vavřinec
28.05.2020ČT18.00Bílá puma : Modos OlomoucMilo1Coufal
28.05.2020ČT17.00Rychlá rota : Moravan CholinaMilo1Coufal
2.liga B
30.05.2020SO10.30SK Mrsklesy : Dorespo LošovMrskAntoníček
30.05.2020SO10.30Lazce United : RestomaČerKumr
29.05.202018.30Kamerun : OlpranGrygDráb
28.05.2020ČT18.00Sokol Dubany : Roko SamotiškyDubNavrátilM
27.05.2020ST20.15FC Holice : Meta PohořanyMilo1Vavřinec
27.05.2020ST18.00Foxhunters : P.balet 99Milo1Švancara
25.05.2020PO19.00Galacticos : SK HoliceSlavTomiga
3.liga A
30.05.2020SO10.45FK Sigma Lutín : Sokol Křelov BLut1NavrátilM
29.05.202018.30Sokol Unčovice : SchwarzbachUnčNavrátilG
29.05.202018.00Arsenal Loučany : FC NasaLoučLátal
29.05.202019.00FK Břuchotín : SedliskoKŠvancara
29.05.202018.00Sokol Křelov A : FC RatajeKŠvancara
29.05.202019.00Sokolka Horka A : SK NákloHorAntoš
29.05.202018.00Sokolka Horka B : FC Peklo NVHorAntoš
3.liga B
30.05.2020SO10.30Rotor LBT : FK Krčmaň 97BohuVavřinec
29.05.202018.30Bulldog Pňovice : Hurikán VBPňovTomiga
29.05.202018.30AC Karasov : Topmon BukovanyHynŽenožička
29.05.202018.30MK Dl. Loučka : BarbarD.L.Koutný
29.05.202019.00Atl. Bystrovany : SK KopečekBystHudec
29.05.202018.00Dyn. Bystrovany : BSK MlýnBystHudec
27.05.2020ST17.15Mlha team : DraciVBAntoníček
3.liga C
29.05.202020.15Real stars : PoštaMilo2Dolanský
29.05.202018.00Nano Complex : Zelené baletMilo2Dolanský
29.05.202019.00Domino : FC ZRTV LokoMilo1Perutka
28.05.2020ČT19.15El. Otáhal B : Second WaveMilo1Vavřinec
27.05.2020ST18.00Académica : Tichej koutekSlavDráb
27.05.2020ST17.00OSŽ Commando : FC BrokySlavDráb
27.05.2020ST17.00J.A.H. : FC AlcatrazMilo1Švancara
3.liga D
30.05.2020SO9.30Blues rock : BažantiSlavKurel
29.05.202017.00F1 : FC PodlasSlavKumr
29.05.202020.15Chalapeňos : 1.FC ČernovírMilo1Perutka
29.05.202018.00El. Otáhal A : FC FiascoMilo1Perutka
28.05.2020ČT20.15Geoboys : FC Bubeník 1970SlavTomiga
28.05.2020ČT18.00Sportbar Sigma : FC CreditasSlavAntoš
28.05.2020ČT17.00Buff-belt : Hajduk OlomoucSlavAntoš
4.liga A
30.05.2020SO10.00Žerotín : AC Jojo UnitedŽeroKoutný
29.05.202017.00FC Tigers : MK JívováÚjeKoutný
29.05.202017.15FK Rozvadovice : FC BraníkRozvŘíha
29.05.202017.30Dřeváci Pňovice : KZT ŠtěpánovPňovTomiga
29.05.202017.00MK Chudobín : Ajax PivodamChudŽenožička
29.05.202018.30Základ.Hnoyland : FC BastilaHnojRybnikář
28.05.2020ČT18.30FC Štok B.Lhota : KMK BřezovéB.LhNavrátilG
4.liga B
31.05.2020NE10.30Sokol Slatinky : OdraSlatTomiga
31.05.2020NE9.30SK Slatinky : MFK SuchoniceSlatTomiga
31.05.2020NE9.30FC Bublákov : FC IJZLubNavrátilM
30.05.2020SO10.30Erena : Zero spielSlavKurel
30.05.2020SO9.30FC Lutín : DarksideLut2NavrátilM
29.05.202017.30Buldog Unčovice : Zora clubUnčNavrátilG
27.05.2020ST19.15Leaders : FC SkrbeňMilo1Vavřinec
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:predseda@mfolomouc.cz
Nenahlášené výsledky
?14 kolo
Aktuální výsledky
Odložená utkání
Archiv
Sponzor stránek
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc
Aplikace MF Olomouc pro Android