logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 9.kolo

1.liga
19.10.2020PO18.00Sokol Pohořany : RK KafkiSlavTomiga
21.10.2020ST18.45Real HDO : FC Marky SportBystVláčil
21.10.2020ST19.15FC Skunk : Kovo DřevoSlavPerutka
21.10.2020ST20.15SK Véska : Inter ŠternberkSlavPerutka
22.10.2020ČT19.15FC Chelsea : PergolaSlavDolanský
23.10.202018.00RoDo Legendy : GalatasarayBělkRybnikář
25.10.2020NE10.00Sokol Mezice : FC LevotilMeziDolanský
2.liga A
21.10.2020ST18.00Celtic Olomouc : United PlayersSlavVavřinec
22.10.2020ČT17.00Rychlá rota : FC ChořeliceMilo1Coufal
22.10.2020ČT19.15Modos : Moravan CholinaMilo2Vláčil
22.10.2020ČT20.15Raptors team : FC KřídlaMilo1Dráb
23.10.202018.00El. Otáhal A : SK Profit NVMilo1Kumr
23.10.202019.15FC Hroší stavby : Koník LitovelSlavAntoš
25.10.2020NE10.30FC Luběnice : 1.FC LoučanyLubŘíha
2.liga B
19.10.2020PO19.00Galacticos : SK MrsklesySlavTomiga
22.10.2020ČT18.00Sokol Dubany : Pivní balet 99DubHubáček
22.10.2020ČT18.00Bílá puma : FoxhuntersMilo1Coufal
22.10.2020ČT20.15SK Holice : Meta PohořanySlavDolanský
23.10.202018.30Kamerun : Restoma ŠtěpánovGrygHubáček
23.10.202018.30Roko Samotišky : FK KrčmaňSamoHudec
25.10.2020NE10.45Dorespo Lošov : Lazce UnitedLošHudec
3.liga A
23.10.202018.00Dřeváci Pňovice : FK RozvadovicePňovŽenožička
23.10.202019.00Bulldog Pňovice : Zákl. HnoylandPňovŽenožička
23.10.202019.30SK Náklo : Sokol UnčoviceNáklŠvancara
24.10.2020SO10.00AC Karasov : FC Peklo NVHynVavřinec
24.10.2020SO10.00FC Rataje : Buldog UnčoviceRatŘíha
25.10.2020NE9.30KMK Březové : FC NasaBřezNavrátilG
25.10.2020NE10.00Arsenal Loučany : SedliskoLoučLátal
3.liga B
21.10.2020ST17.15Mlha team : FK BřuchotínVBVláčil
21.10.2020ST18.00Sokol Křelov B : 1.FC SkrbeňKAntoš
23.10.202018.00MK Dl. Loučka : Atl. BystrovanyD.L.Koutný
23.10.202018.00Sokolka Horka B : Sokolka Horka AHorŠvancara
23.10.202019.00Barbar : Sokol Křelov ABělkRybnikář
25.10.2020NE9.30SK Kopeček : Dyn. BystrovanyKopHudec
25.10.2020NE10.00Topmon Bukovany : Rotor LBTBukAntoníček
3.liga C
20.10.2020ÚT18.00OSŽ Commando : El. Otáhal BSlavValenta
20.10.2020ÚT19.00Zelené balet : J.A.H.SlavValenta
22.10.2020ČT18.00Académica : FC BrokySlavKenša
22.10.2020ČT19.15FC Bastila : LeadersMilo1Dráb
23.10.202017.00FC ZRTV Loko : DarksideMilo2Kurel
23.10.202018.00NanoComplex : Second WaveMilo2Kurel
23.10.202018.00Real stars : Zero spielSlavAntoš
3.liga D
21.10.2020ST17.00Sportbar Sigma : FC FiascoSlavVavřinec
22.10.2020ČT17.00Buff-belt : FC CreditasSlavKenša
22.10.2020ČT18.30Hurikán VB : ChalapeňosVBAntoníček
23.10.202017.00Hajduk Olomouc : GeoboysMilo1Kumr
23.10.202017.00F1 : FC 1970 BubeníkSlavAntoš
24.10.2020SO9.30Blues rock : BažantiSlavKumr
24.10.2020SO10.301.FC Černovír : Erena ČernovírSlavKumr
4.liga A
22.10.2020ČT17.00Ajax Pivodam : FC IJZMilo2Vláčil
22.10.2020ČT18.00MK Jívová : KZT ŠtěpánovMilo2Vláčil
24.10.2020SO10.00Žerotín : Sokol SlatinkyŽeroKoutný
25.10.2020NE9.30FC Bublákov : Zora clubLubŘíha
25.10.2020NE10.00MFK Suchonice : FC LutínSuchMaidl
25.10.2020NE10.00Odra : Sokol SkrbeňValenta
25.10.2020NE10.45MK Chudobín : FC ŠtokChudNavrátilG
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:predseda@mfolomouc.cz
Nenahlášené výsledky
5.kolo  nikdo
Aktuální výsledky
Archiv
Sponzor stránek
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc
Aplikace MF Olomouc pro Android