logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Rozlosování

Rozlosování pro 9.kolo

1.liga
10.05.2021PO18.00Sokol Pohořany : RK KafkiSlavTomiga
12.05.2021ST18.45Real HDO : FC Marky SportBystVláčil
12.05.2021ST19.15FC Skunk : Kovo DřevoSlavDolanský
12.05.2021ST20.15SK Véska : Inter ŠternberkSlavDolanský
13.05.2021ČT19.15FC Chelsea : PergolaSlavPerutka
14.05.202118.00RoDo Legendy : GalatasarayBělkRybnikář
16.05.2021NE10.00Sokol Mezice : FC LevotilMeziDolanský
2.liga A
12.05.2021ST18.00Celtic Olomouc : United PlayersSlavVavřinec
13.05.2021ČT17.00Rychlá rota : FC ChořeliceMilo1Vláčil
13.05.2021ČT19.15Raptors team : FC KřídlaMilo1Kenša
13.05.2021ČT20.15Modos : Moravan CholinaMilo2Dráb
14.05.202119.00El. Otáhal A : SK Profit NVMilo1Kumr
14.05.202120.15FC Hroší stavby : Koník LitovelSlavAntoš
16.05.2021NE10.30FC Luběnice : 1.FC LoučanyLubŘíha
2.liga B
10.05.2021PO19.00Galacticos : SK MrsklesySlavTomiga
13.05.2021ČT18.00Bílá puma : FoxhuntersMilo1Vláčil
13.05.2021ČT18.30Sokol Dubany : Pivní balet 99DubHubáček
13.05.2021ČT20.15SK Holice : Meta PohořanySlavPerutka
14.05.202118.30Kamerun : Restoma ŠtěpánovGrygHubáček
14.05.202118.30Roko Samotišky : FK KrčmaňSamoVavřinec
16.05.2021NE10.00Dorespo Lošov : Lazce UnitedLošHudec
3.liga A
14.05.202117.00KMK Březové : FC NasaBřezMotl
14.05.202117.00FC Rataje : Buldog UnčoviceRatLátal
14.05.202118.00Dřeváci Pňovice : FK RozvadovicePňovŘíha
14.05.202118.15Arsenal Loučany : SedliskoLoučLátal
14.05.202118.30AC Karasov : FC Peklo NVHynŽenožička
14.05.202119.00Bulldog Pňovice : Zákl. HnoylandPňovŘíha
14.05.202119.30SK Náklo : Sokol UnčoviceNáklŽenožička
3.liga B
12.05.2021ST17.15Mlha team : FK BřuchotínVBVláčil
12.05.2021ST18.00Sokol Křelov B : 1.FC SkrbeňKAntoš
14.05.202117.00SK Kopeček : Dyn. BystrovanyKopVavřinec
14.05.202118.00Topmon Bukovany : Rotor LBTBukNavrátilG
14.05.202118.00MK Dl. Loučka : Atl. BystrovanyD.L.Koutný
14.05.202118.00Sokolka Horka B : Sokolka Horka AHorTomiga
14.05.202119.00Barbar : Sokol Křelov ABělkRybnikář
3.liga C
11.05.2021ÚT18.00OSŽ Commando : El. Otáhal BSlavŠvancara
11.05.2021ÚT19.00Zelené balet : J.A.H.SlavŠvancara
13.05.2021ČT18.00Académica : FC BrokySlavCoufal
13.05.2021ČT20.15FC Bastila : LeadersMilo1Kenša
14.05.202118.00FC ZRTV Loko : DarksideMilo2Kurel
14.05.202119.00NanoComplex : Second WaveMilo2Kurel
14.05.202119.00Real stars : Zero spielSlavAntoš
3.liga D
12.05.2021ST17.00Sportbar Sigma : FC FiascoSlavVavřinec
13.05.2021ČT17.00Buff-belt : FC CreditasSlavCoufal
13.05.2021ČT18.30Hurikán VB : ChalapeňosVBAntoníček
14.05.202118.00Hajduk Olomouc : GeoboysMilo1Kumr
14.05.202118.00F1 : FC 1970 BubeníkSlavAntoš
15.05.2021SO9.30Blues rock : BažantiSlavKumr
15.05.2021SO10.301.FC Černovír : Erena ČernovírSlavKumr
4.liga A
13.05.2021ČT18.00Ajax Pivodam : FC IJZMilo2Dráb
13.05.2021ČT19.00MK Jívová : KZT ŠtěpánovMilo2Dráb
14.05.202118.00Odra : Sokol SkrbeňValenta
14.05.202118.30MK Chudobín : FC ŠtokChudMotl
15.05.2021SO10.00Žerotín : Sokol SlatinkyŽeroKoutný
16.05.2021NE9.30FC Bublákov : Zora clubLubŘíha
16.05.2021NE10.00MFK Suchonice : FC LutínSuchMaidl
Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:predseda@mfolomouc.cz
Nenahlášené výsledky
7.kolo  nikdo
Aktuální výsledky
Archiv
Sponzor stránek
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc
Aplikace MF Olomouc pro Android