logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Zápis ze zasedání VV a STDK Malého fotbalu ze dne 20.4.2020

Přítomni: pp. Táborský, Ženčák, Grulich, Zeman

1. Výkonný výbor MF Olomouc připomíná spuštěnou finanční podporu Fakultní nemocnici Olomouc. Informace jsou uvedeny na stránkách www.mfolomouc.cz a byly zaslány e-mailem vedoucím jednotlivých týmů. Vyjádření jednotlivých týmů očekáváme z e-mailových adres vedoucích na adresu predseda@mfolomouc.cz v termínu do 25.4.2020.

2. Výkonný výbor připomíná termín pro podání přihlášky a zaplacení startovného do nového soutěžního ročníku, který zůstává do 31.5.2020. Přihlášky podávejte elektronicky na predseda@mfolomouc.cz nebo poštou na adresu Malý fotbal Olomouc, Střední novosadská 48, 779 00 Olomouc nebo vhozením do některé z našich schránek. Startovné zasílejte opět na číslo účtu, uvedené v přihlášce.

3. Jak bylo uvedeno v zápise z předchozího zasedání, zabývá se Výkonný výbor myšlenkou uspořádání Ligového poháru v průběhu měsíce června 2020, pokud to situace v souvislosti s očekávaným ústupem současné pandemie dovolí. Pro jeho případné spuštění a uskutečnění připraví STDK v termínu do 15. května 2020 propozice.

4. Vyloučení hráči: STDK se zabývala doposud nevykonanými disciplinárními tresty hráčů a rozhodla je ponechat v platnosti tak, jak byly uděleny. Vedoucí týmů, jichž se to týká, budou navíc na tuto skutečnost osobně upozorněni.

5. Mužstva s nedoplněným limitem – hrozí kontumace:

OSŽ Commando, AC Jojo United, FC Křídla, Kamerun, Real HDO

6. Mužstva s překročeným limitem – zastavená činnost do doby doplnění:

Olpran, FC Skrbeň, Galacticos, Ajax Pivodam, FC Rataje, FC Tigers, Modos Olomouc

Výkonný výbor sděluje, že datum prvního zasedání v kanclíku v Arxu bude včas oznámeno v návaznosti na vývoj epidemiologické situace.

Registrace nových hráčů, přestupy, příp. další věci je možno i nadále řešit poštou, e-mailem (predseda@mfolomouc.cz) nebo vhozením do některé schránky (potvrdit zprávou SMS – důležité).

Zapsal: Zdeněk Táborský

3 Komentáře k „Zápis ze zasedání VV a STDK Malého fotbalu ze dne 20.4.2020“

  • Josef Říha:

    Ahoj. Píše se, že MFO daruje FN Olomouc částku 140.000.-Kč. Je to super, ale nějak mě nesouhlasí počet mužstev. V naší lize hraje celkem 126 mužstev. Píše se, že 62 mužstev bylo pro a 50 mužstev se vůbec neozvalo.To je 112 mužstev. Kde je zbylých 14 mužstev, do celkových 126 !!!

  • TABORAK:

    Ahoj Pepo, ano 14 mužstev je zbylých, ta se ozvala, ale odmítla z různých důvodů přispět. Bylo to dobrovolné a je to samozřejmě jejich věc. Pro nás bylo v článku důležité zdůraznit, kolik týmů přispělo a zvlášť zdůraznit kolik týmů nekomunikuje s vedením soutěže.

  • Josef Říha:

    Ahoj. Díky za vysvětlení. Mužstva, která odmítla přispět na velmi dobrou věc, tak ty nechápu. O co jim šlo ?!?! Někdy je umění se v lidech vyznat. Hlavně, že někteří kritizují vedení MFO včetně rozhodčích a pro dobrou věc bnic neudělají !!! Jsou to prostě sportovci každým coulem…….

Komentovat

Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:predseda@mfolomouc.cz
Nenahlášené výsledky
7.kolo  nikdo
Aktuální výsledky
Archiv
Sponzor stránek
Projekt vznikl za přispění
Partner MF Olomouc
Aplikace MF Olomouc pro Android