logo_col_small.gif, 4,4kB

  Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Zasedání STDK Malého fotbalu Olomouc dne 29.11.2022

2022-11-29_Zápis STDK č. 29_2022

Místo a datum konání: Olomouc, Střední Novosadská 48, kancelář MF Olomouc, 29.11.2022

Začátek jednání: 18:00 hod.

Přítomni: Ženčák, Antoš, Grulich, Táborský, Zeman

Hosté: —–

Omluveni: —–

- – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – -

1.) Nedostavení se k utkání – s omluvou

26.kolo:  Sokol Pohořany – Inter Šternberk 3:0 kont. =>        PP 600 Kč týmu Inter Šternberk

26.kolo:  Galacticos – Galatasaray 0:3 kont. =>        PP 800 Kč týmu Galacticos

2.) nedostavení se k utkání – bez omluvy

26.kolo:  nikdo

3.) vyloučEní hráči + DISCIPLINÁRNÍ ŘÍZENÍ

26.kolo   Novotný Milan Celtic Olomouc    3 SU stop tělesné napadení                 čl. 7 písm. a) sazebníku

26.kolo   Tichý Libor Restoma Štěp.     7 SU stop tělesné napadení                 čl. 7 písm. c) sazebníku

4.) zastavení činnosti za 3 žk

26.kolo   Šerý Ondřej Ajax Pivodam       1 SU stop

5.) nenahlášení výsledku v termínu

26.kolo:  nikdo

6.) mužstva, která nastoupila do utkání bez označeného kapitána

26.kolo:  nikdo

7.) mužstva s nedoplněným limitem – hrozí kontumace

nikdo

8.) mužstva s překročeným limitem – zastavená činnost do doby doplnění

nikdo

9.) Do utkání 26.kola 2.B ligy FC Alcatraz – FC Hroší stavby (8:3) nastoupil domácí tým neoprávněně se třemi hráči, registrovanými ve velkém fotbale (Dominik Flígr, Petr Janský a Jiří Mráz). DK kontumuje utkání 26.kola 0:3 ve prospěch hostů, trestá tým FC Alcatraz za porušení ustanovení čl. 11 bod 5 Soutěžního řádu pořádkovou pokutou ve výši 1.100 Kč (dle bodu 7 sazebníku za disciplinární provinění kolektivů) a trestá kapitána Davida Waltera z titulu jeho odpovědnosti kapitána dle článku 43 bod 3 Soutěžního řádu zastavením činnosti na 2 soutěžní utkání s podmíněným odkladem do 30.6.2023 (dle bodu 11 písm. a) sazebníku za disciplinární provinění jednotlivců). Pokuta udělená mužstvu je splatná do 22.12.2022.

10.) Do utkání 26.kola 2.A ligy Lazce United – Chalapeňos (6:3) nastoupil domácí tým neoprávněně se třemi hráči, registrovanými ve velkém fotbale (Miroslav Géc, Petr Vyroubal a Petr Švajda). DK kontumuje utkání 26.kola 0:3 ve prospěch hostů, trestá tým Lazce United za porušení ustanovení čl. 11 bod 5 Soutěžního řádu pořádkovou pokutou ve výši 1.100 Kč (dle bodu 7 sazebníku za disciplinární provinění kolektivů) a trestá kapitána Jana Zapletala z titulu jeho odpovědnosti kapitána dle článku 43 bod 3 Soutěžního řádu zastavením činnosti na 2 soutěžní utkání s podmíněným odkladem do 30.6.2023 (dle bodu 11 písm. a) sazebníku za disciplinární provinění jednotlivců). Pokuta udělená mužstvu je splatná do 22.12.2022.

U všech vynesených trestů lze podat písemné odvolání k ORK do 15-ti dnů na adresu

Malý fotbal Olomouc, Střední novosadská 48, 779 00 Olomouc

- – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – -

Konec jednání: 18:45 hod.

V Olomouci dne 29.11.2022

Zapsal: Marek Ženčák

5 Komentáře k „Zasedání STDK Malého fotbalu Olomouc dne 29.11.2022“

 • Galacticos:

  Dobrý den, může mi prosím někdo z vedení svazu vysvětlit pokutu 800 Kč za kontumaci zápasu Galacticos – Galatasaray ? Jak se k této částce přišlo ? Omluva přišla v úterý dva dny před zápasem. Z mých zdrojů vím, že Šternberk se omlouval den před zápasem a pokuta je nižší. Tým Galacticosu se rozpadl už po 24.kole. Přes to jsem dokázal nějak složit mančaft na zápas se Skunkem a chtěl jsem sezónu dohrát. Mohl jsem se na to vykašlat už tenkrát ! Jako tým jsme za celou dobu účinkování(bez mála) 9 let měli jednu jedinou kontumaci. A tohle je jako odměna ? Žádám vysvětlení.
  Děkuji – Čechák(Galacticos)

 • TABORAK:

  Závěr soutěže a nesehrání utkání rozhodlo o zisku poháru za 3.místo pro Galatasaray bez jakékoliv možné zápletky.
  UNFAIR-PLAY. A v 1.lize obzvlášť.
  Každý rok jsou v závěru soutěže za takováto nedostavení, která mají vliv na postup, sestup či pohár, pokuty vyšší.
  Můžete se podívat zpětně do zápisů ze zasedání DK i z předchozích let.
  Vedoucímu týmu jsem kvůli tomu osobně volal, že to bude nefér a v podstatě tímto rovnou znemožnění dalším dvěma týmům možnosti
  o to 3.místo v posledním kole zabojovat. Má intervence nepomohla.
  Každý tým se přihláškou do soutěže zavazuje k řádnému dokončení soutěže.
  Na soupisce týmu Galacticos je 14 hráčů + 8 hráčů registrovaných ve velké, na hřišti se hraje 4+1.
  Pokuta ve výši 800 Kč za nesehrání takového důležitého utkání tedy činí necelých 40 Kč na jednoho hráče. Zdá se vám to jako nějaký neadekvátní trest?

  Ze sazebníku:
  Za nedostavení se k utkání (dle charakteru) 200 – 1.500 Kč

  Inter Šternberk neměl vliv na nic zásadního v tabulce, proto o 200 Kč méně.

  Táborský

 • Pavel:

  Dobrý den.

  Pane Táborský,nebuďte k smíchu.Jedna věc je,kde je kdo napsaný a druhá věc je jak jsou na tom zdravotně hráči.Vy jste viděl jejich zdravotní stav,že můžete hodnotit kdo mohl a nemohl nastoupit?
  Jak píše výše NOVAS.Tohle je aroganece a dokazování si moci.
  Dostali jste řádnou omluvu a včas.Tím pádem měla být pokuta úplně někde jinde.

 • Galacticos:

  Pane Táborský. Za 1.)Nevolal jste mi, ale psal SMS zprávu. To ať jsme přesní. Za 2.) To, že týmy RK Kafki a Levotil museli spoléhat v posledním kole na nás je především smůla těchto týmů, měli uhrát v sezóně více bodů. Já se jako hráč taky nebudu spoléhat na pomoc ostatních týmů a na to, že to někdo přece ukope za mě. Za 3.) I z reportu Kavek je jasné, že ti kluci počítali se 4. místem(v té době nevěděli o naší kontumaci). Jen blázen by si mohl myslet, že s torzem s kterým jsme dohrávali sezónu a bez registra uhrajeme něco se třetím týmem, když na jaře jsme to nezvládli s tím nejlepším co jsme měli. Zřejmě jste nezažil situaci v rozpadlém týmu jak to tam vypadá. Ti hráči neměli motivaci hrát a já to zvládnul udělat tak, že jsme dohrávali sezónu alespoň se 6 hráči. Už jsme nemuseli jít na zápas se Skunkem, ale šli jsme. Můžete se podívat do zápisu s kým jsme ten zápas odehráli dva hráči nad 40 let, jeden 50. Bez registra, s jedním na střídání. A v tomto zápase se mi dva „starší“ hráči zranili a další musel do práce. Jistě umíte počítat a zjistíte, že ten tým nedám dohromady na další zápas. Váš argument, že v zápase Sokol Pohořany – Inter Šternberk o nic nešlo taky není pravda. Kontumační výhrou nás Pohořany předskočili v tabulce, taky můžu říci, že jsme se třeba chtěli umístit lépe. Vaše rozhodnutí beru jako plivnutí do tváře. Udělal jsem vše proto, aby se poslední zápas odehrál, složil tým na zápas se Skunkem. Skrz kluky z Galatasaraye jsem napsal hned jak jsem se dozvěděl, že tým nedáme dohromady. Ať o tom ví co nejdříve. Dříve jsem se přiznal ke třetí žluté kartě a tedy i ke stopce na kterou svaz zapomněl. A odměna za slušné chování je tohle ? Dáváte hezký příklad toho čeho člověk dosáhne s poctivostí a slušným chováním. Jeden nejmenovaný vedoucí mi psal, že se máme těšit, že nám to za ten kontumační výsledek pěkně spočítáte. A to i proto, aby jste nám nemuseli vracet disciplinární limit. Více se k tomu asi nemá smysl vyjadřovat. Ať si udělá každý obrázek sám. Jakub Čechák – Galacticos.

 • Pepa:

  Ahoj. ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE A HODNĚ ZDRAVÍČKA V ROCE 2023 PŘEJE VŠEM MUŽSTVŮM – ČERNÁ SVIŇKA Z CHOLINY – Pepa Říha

Komentovat

Kontakty
Adresa: MF Olomouc
Střední novosadská 48
Olomouc 779 00
Telefon:603 226 907
email:predseda@mfolomouc.cz
Nenahlášené výsledky
26.kolo  nikdo
Aktuální výsledky
Odložená utkání
Archiv
Sponzor stránek
Partner MF Olomouc
Aplikace MF Olomouc pro Android