KAFKI a RAPTORS na letošním Českém národním poháru v Plzni

07/07/2024, 14:44OlomoucAutor: Zdeněk Táborský

Plzeň – Ve Sportovním areálu Prokopávka v Plzni se v sobotu 6. července 2024 uskutečnil další ročník domácího šampionátu klubů. Olomoucký malý fotbal reprezentovaly týmy RK KAFKI a RAPTORS TEAM.

Na Český národní pohár se kvalifikují nejlepší celky z nejvyšších soutěží a také vítěz nebo finalista ligového poháru jednotlivých oblastních svazů za uplynulou sezonu. Účastníci Českého národního poháru pak nebojují pouze o vavříny a medaile, ale také o místenky v evropských pohárech.

Na letošní, již 9. ročník ČNP vyslal Malý fotbal Olomouc svého posledního mistra, RK KAFKI, a bronzový RAPTORS TEAM. Oba naše týmy postoupily ze svých základních skupin, a to i přesto, že jim těsně před šampionátem někteří hráči neplánovaně vypadli.

RK KAFKI - RED TEAM PŘÍBRAM 1:1, RK KAFKI - FC LUCIÁN PRAHA 2:0, RK KAFKI - HAFA HAVLOVICE 1:3

RAPTORS TEAM - MC SARMAT PRAHA 0:3, RAPTORS TEAM - PILSEN TEAM PLZEŇ 2:0, RAPTORS TEAM - OSTRAVSKÝ ZÁBŘEH 1:2

V osmifinále potom RAPTORS TEAM podlehl ROYAL FLUSH BRNO 1:4, ostřílenější RK KAFKI čekal soupeř nejtěžší, obhájce loňského titulu BKMK BRNO. Po remízovém zápase 1:1 měli v penaltovém rozstřelu pevnější nervy brňané, kteří nakonec dokráčeli až na stříbrný stupínek.

Více informací a všechny výsledky najdete na webu ČNP a video z některých utkání na youtube

Kapitán RK KAFKI Rudolf Pola vyrovnává na 1:1 v utkání proti HAFA HAVLOVICEKapitán RK KAFKI Rudolf Pola vyrovnává na 1:1 v utkání proti HAFA HAVLOVICE