Léto stráví na výsluní RK Kafki

22/06/2023, 09:48OlomoucAutor: Zdeněk Táborský

Kromě třetí ligy, která má před sebou ještě jedno kolo, máme za sebou první polovinu soutěže

Poslední dvě kola nejvyšší soutěže zvládly nejlépe Kafki, a protože vyhrály i dohrávku a navíc další týmy zaváhaly, vyšvihlo je to do pozice půlmistra letošní sezóny. V 11.kole navíc rozstřílely FC Chelsea neskutečnými jedenadvaceti brankami!!! Druhé místo po polovině soutěže drží s jednobodovou ztrátou úřadující mistr Kovo Dřevo a na třetím místě je příjemné překvapení ročníku, nováček Raptors team.

Druhou ligu mají nejlépe rozehranou Chořelice a Hroší stavby, kteří vedou své skupiny, zdatně sekunduje i Sokolka Horka A. Další týmy jsou již v tabulkách celkem srovnané, a tak odvetné podzimní souboje budou hodně zajímavé.

Třetí liga má před sebou ještě jedno celé kolo, které však nic nezmění na výrazné půlsezónní nadvládě Atletica Bystrovany a FC Creditas ve skupině C. Naopak jediným třetiligovým týmem bez zisku bodu je Dynamo Bystrovany ve skupině B.

Výraznými vládci čtvrté ligy jsou Arsenal Loučany, který usiluje po loňském sestupu o rychlý návrat do „trojky“, a Žerotín, pronásledovaný FC Tigers.

V následujících prázdninových týdnech se postupně ohlédneme za první polovinou soutěže v každé lize samostatně.

Výsledky všech utkání ve všech ligách, včetně střelců branek, udělených karet, vývoje jednotlivých utkání, ale i aktuálních tabulek a statistik, najdete na webu olomouckého malého fotbalu www.mfolomouc.cz